Gjest Gjest Skrevet 14. januar 2008 #1 Skrevet 14. januar 2008 Hva er det verste du vet? Tenker ikke på krig, drap, voldtekt, fattigdom og sånne ting, men sånne dagligdagse ting som at folk smatter, sover for lenge, er gjerrig, og alt sånt.
estrella Skrevet 14. januar 2008 #2 Skrevet 14. januar 2008 Folk som smatter og knaser når de spiser. Vaske toalettet
Roz Skrevet 14. januar 2008 #3 Skrevet 14. januar 2008 Når folk ler meg oppi fjeset, når jeg er sint på dem. Er ikke noe annet som får meg så utrolig irritert som det!
fuerza Skrevet 14. januar 2008 #4 Skrevet 14. januar 2008 Folk som prater og bråker mye og høyt om morningen! Folk som ikke rydder opp etter seg (bor i kollektiv) Overhyggelige folk. Det blir for påtatt.
Gjest puselabb Skrevet 14. januar 2008 #5 Skrevet 14. januar 2008 Det verste jeg vet er når nabohunden blir sluppet ut tidlig på morgenen og bjeffer konstant i lengre tid. Og folk som kjører sakte. Og å være blakk.
Gjest Motstand Skrevet 14. januar 2008 #6 Skrevet 14. januar 2008 Hippiementalitet! Det verste jeg vet er hippiementalitet.
Gjest Gjest_Meg_* Skrevet 14. januar 2008 #7 Skrevet 14. januar 2008 Det er utrolig mye !=) men jeg blir alltid like irritert uansett hva eller hvem det er som vekker meg på morgenen. Hvis det feks. er en lys ute ligger jeg og tenker på ting jeg har lyst til og skrike ut til personen eller annet som lager bråket.
Gjest Gjest Skrevet 14. januar 2008 #10 Skrevet 14. januar 2008 "Nyfrelste"... De som mener de har oppdaget Sannheten med stor S... og da mener jeg ikke bare i religiøs forstand. Dette gjelder alle som har oppdaget noe nytt, og som benytter enhver anledning til å fortelle hvor feil andre tar, hvor dårlig alt annet er, og hvor bra det de bruker er, og hvor rett de selv har. Argh!
Gjest Gjest Skrevet 14. januar 2008 #12 Skrevet 14. januar 2008 Hva er det verste du vet? Tenker ikke på krig, drap, voldtekt, fattigdom og sånne ting, men sånne dagligdagse ting som at folk smatter, sover for lenge, er gjerrig, og alt sånt. De her på Kg som skal være noe annnet enn de er. Som forteller om sin gode råd, store inntekt og enda større hus,og designinnbo..........ikke lenge siden en ble avslørt som trygdet,kommunal bolig osv..... De som må svare på alle tråder. greit med svar,men da de legger ut om ting de ikke har peiling på....da logger jeg meg ut.
Gjest Bond Skrevet 14. januar 2008 #13 Skrevet 14. januar 2008 uærlige mennesker. jeg kan jo godt lyve av og til osv, men hvis mennesker lever livet sitt på bekostning av andre, blir jeg irritert.
Gjest grmf Skrevet 15. januar 2008 #14 Skrevet 15. januar 2008 Å bli forstyrret på morgenkvisten, la meg ha morgenrutinene mine i fred! Støvsuging! Snorking!! :kaffe:
Gjest Gjest Skrevet 15. januar 2008 #15 Skrevet 15. januar 2008 De her på Kg som skal være noe annnet enn de er. Som forteller om sin gode råd, store inntekt og enda større hus,og designinnbo..........ikke lenge siden en ble avslørt som trygdet,kommunal bolig osv..... De som må svare på alle tråder. greit med svar,men da de legger ut om ting de ikke har peiling på....da logger jeg meg ut. Så det verste du vet er de på kg som gir seg ut for å være andre enn de er i virkeligheten. Ja, ja. :kaffe:
Gjest Frk Åberg Skrevet 15. januar 2008 #16 Skrevet 15. januar 2008 Folk som forsøker å belære meg. (At andre lærer meg ting er jeg derimot stort sett åpen for.)
Gjest StearinPikken Skrevet 15. januar 2008 #17 Skrevet 15. januar 2008 "Å dra snørra" er motbydelig :hår:
Gjest Gitte Skrevet 15. januar 2008 #18 Skrevet 15. januar 2008 åpne nye doruller. spesielt de fra firstprice. :-(
Suzy Skrevet 15. januar 2008 #19 Skrevet 15. januar 2008 Nabobikkja som står ute og boffer på søndagsmorgenen, flatfyll, å være blakk, å ikke vite hva som foregår (i alle livets relasjoner) og å ha magesjuken
Kitsune Skrevet 15. januar 2008 #20 Skrevet 15. januar 2008 Folk som kommer for seint!!! Noe alle gjrø for tiden: For seint til forelesning, avtaler, jobb... HVORDAN ER DET MULIG Å KOMME FOR SEINT TIL ALT??!?!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå