miss me Skrevet 14. januar 2008 #1 Skrevet 14. januar 2008 Kan noen anbefale meg gode produkter jeg kan bruke ved bruk av føner og rettetang?. Har nesten hel bleket hår så jeg trenger gode produkter..... C"
Gjest Gjest Skrevet 14. januar 2008 #2 Skrevet 14. januar 2008 Kan noen anbefale meg gode produkter jeg kan bruke ved bruk av føner og rettetang?. Har nesten hel bleket hår så jeg trenger gode produkter..... C" Hei! Selv bruker jeg Schwarzkopf Osis Flatliner Iron Serum, og er kjempe fornøyd. Den beskytter mot varme (inntil 200 grader) og holder fuktigheten i håret. Dessuten kommer den med en veldig praktisk pumpe
Malou Skrevet 14. januar 2008 #3 Skrevet 14. januar 2008 Jeg hadde også tenkt på å starte en tråd med samme emne, men nå kan jeg jo bare følge med her istedet. *abonnere*
Nana Skrevet 15. januar 2008 #4 Skrevet 15. januar 2008 Jeg har også bleket hår og har prøvd masse forskjellig. To av de til GHD og Paul Mitchell sin varmebeskyttende spray gjorde alle at håret mitt ble veldig tørt og slitt - merket stor forskjell bare på en gangs bruk. Er kjempefornøyd med en fra Sebastian, rund flaske med noe rødt på - men lurer på om den har gått ut av produksjon for jeg finner den ikke noe sted lenger :-( (derfor jeg har prøvd de andre).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå