Gjest Gjest Skrevet 13. januar 2008 #1 Skrevet 13. januar 2008 Kan noen anbefale en farget dagkrem - gjerne med spf. Det er også viktig at den fås i veldig lyse farger.
Gjest Raptuza Skrevet 13. januar 2008 #2 Skrevet 13. januar 2008 Eg pleiar banda litt foundation med ansiktskremen, det gjev same effekten. Resultatet blir transparent og naturlig. Dekker over rødhetar samtidig som det ikkje blir som et dekke/maske.
Trekkoppfuglen Skrevet 15. januar 2008 #3 Skrevet 15. januar 2008 Jeg har akkurat kjøpt en fra Estee Lauder. Husker ikke i farten hva den heter, men den er veldig ok. Spf 15 tror jeg.
vanka Skrevet 15. januar 2008 #4 Skrevet 15. januar 2008 Hei der, jeg bruker også en krem fra Estèe Lauder - DayWear Plus, Multi Protection Tinted Moisturizer, spf 15 (sikkert samme). Den kommer i 4 farger så kanskje det kan være noe for deg. Husker ikke hva den kosta da jeg kjøpte den på taxfree... Jeg er i alle fall veldig fornøyd fordi den gir meg fuktighet slik at jeg ikke får tørre partier som jeg gjør med en vanlig foundation, også gir den meg en fin glød.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå