Gjest Veskekate Skrevet 12. januar 2008 #1 Skrevet 12. januar 2008 Jeg trenger en ny veske til å bruke på jobben. Jeg ønsker meg dermed en klassisk, brun eller svart veske som har plass til A4-ark - større enn 30x21 altså. Samtidig har jeg nokså lite penger å bruke på veske nå Hva synes du om denne denne fra Gooba? Den ER billig, men jeg er redd den ser billig ut, hvis dere skjønner hva jeg mener... Eller hva med denne fra Accesorize? Eller har du kanskje noen knakende gode forslag selv? Alt mottas med takk Særlig kunne jeg likt å se vesker som har en slik FORM, men finere.
Gjest Snowflake Skrevet 12. januar 2008 #2 Skrevet 12. januar 2008 Jeg syns den fra Acessorize var veldig fin! Den hadde jeg kjøpt:)
Ambivalent Skrevet 12. januar 2008 #3 Skrevet 12. januar 2008 Synes absolutt den fra Accessorize var finest.
Gjest veskekate Skrevet 12. januar 2008 #4 Skrevet 12. januar 2008 Jeg syns den fra Acessorize var veldig fin! Den hadde jeg kjøpt:) Ja, det er min favoritt også Men jeg er fortsatt åpen for andre forslag.
Gjest puselabb Skrevet 12. januar 2008 #5 Skrevet 12. januar 2008 Jeg synes begge var veldig fine, klarer ikke å bestemme meg for en av dem.
Gjest Frk Åberg Skrevet 12. januar 2008 #6 Skrevet 12. januar 2008 Jeg har faktisk den fra Accessorize selv. Etter litt leting etter en svart veske i en hendig, men ikke alt for liten størrelse, endte jeg på den. Etter noen måneders bruk er den fortsatt fin, men jeg ser at det ikke er toppkvalitet. Jeg syns forresten den ser blankere ut på bildet enn det den er i virkeligheten.
Gjest veskekate Skrevet 12. januar 2008 #7 Skrevet 12. januar 2008 Jeg har faktisk den fra Accessorize selv. Etter litt leting etter en svart veske i en hendig, men ikke alt for liten størrelse, endte jeg på den. Etter noen måneders bruk er den fortsatt fin, men jeg ser at det ikke er toppkvalitet. Jeg syns forresten den ser blankere ut på bildet enn det den er i virkeligheten. Okey Gjør ingenting at den ikke er så blank. Det er plass til feks spiralblokk i den?
ashera Skrevet 12. januar 2008 #8 Skrevet 12. januar 2008 (endret) Kjøp heller Accessorize - den øverste er en dårlig laget skaikopi av Luellas Gisele-veske. Dermed blir den seende dobbelt billig ut. Den andre inneholder også trekk fra noen designervesker, men er mer "seg selv", om du skjønner. Endret 12. januar 2008 av junia
Aurela Skrevet 12. januar 2008 #9 Skrevet 12. januar 2008 Den fra Accessorize var penest, som en del andre har nevnt
Gjest Frk Åberg Skrevet 12. januar 2008 #10 Skrevet 12. januar 2008 Okey Gjør ingenting at den ikke er så blank. Det er plass til feks spiralblokk i den? Ja, det er plass til det, men ikke mer enn akkurat, så du bør ikke ha løse ark som ikke har en stiv perm rundt seg (som en spiralblokk), siden de kan bli krøllete.
Gjest *smak* Skrevet 12. januar 2008 #11 Skrevet 12. januar 2008 Synes også den fra asseccorizes var abosolutt finest.
sweetdana Skrevet 12. januar 2008 #12 Skrevet 12. januar 2008 Den fra acessorize var helt klart finest ja!
Kosemose Skrevet 12. januar 2008 #13 Skrevet 12. januar 2008 Den første så da ganske liten ut, for ikke å snakke om at den minnet veeeldig om en eller annen dyr designveske jeg nylig så, så den hadde jeg ikke valgt. Den andre var bedre, men jeg syns ikke den ser veldig egnet ut til jobbveske hvis du bærer rundt med A4 blokker. Jeg har heller ikke så stor sans for jukseskinn; Hvis du dropper to slike, kan du heller få en i skinn som ser litt mer ordentlig ut. Skaivesker blir utrolig fort stygge mens skinnvesker blir bare finere og finere er min erfaring. F.eks den bakerste av de to brune nederst her, den som heter(?) Lisa Coll. Kanskje den også finnes i svart?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå