Gjest Gjest Skrevet 11. januar 2008 #1 Skrevet 11. januar 2008 Er så heldig å ha premierebilletter til denne musicalen, noen flere som skal få den med seg? Ser at det er mange utsolgte forestillinger allerede
Anglofil Skrevet 11. januar 2008 #2 Skrevet 11. januar 2008 Jeg kunne tenkt meg det ja. Hadde vært morsomt å se selve musikalen på teater og ikke bare på film. Mvh Yvonne
Gjest Gjest Skrevet 22. januar 2008 #3 Skrevet 22. januar 2008 Etter de infamøse mobilbildene av Conradi klarer jeg ikke å ta han seriøst. Derimot elsker den gamle Hollywood filmen. En ekte klassiker.
Gjest Gjest Skrevet 23. januar 2008 #4 Skrevet 23. januar 2008 Etter de infamøse mobilbildene av Conradi klarer jeg ikke å ta han seriøst. Derimot elsker den gamle Hollywood filmen. En ekte klassiker. Da kan du dra og se det i mai eller juni, da skal en annen skuespiller ta over etter Kåre. Selv klarer jeg heldigvis å se at mobilbildene av Kåre ikke har noe som helst med han som kunstner å gjøre. De var aldri ment for offentligheten. Slikt sier mer om de som sprer bildene enn de som tar dem. Er stor Kåre-fan og gleder meg til forestillingen. Heidi Ruud Ellingsen er også et spennende talent For de som vil se musikalen med Kåre i hovedrollen så er det allerede veldig mye som er utsolgt, så det lønner seg å være tidlig ute å bestille.
Gjest Reka Skrevet 10. februar 2008 #5 Skrevet 10. februar 2008 Har litt lyst, men har ikke bestemt meg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå