Pasjonsblomst Skrevet 6. januar 2008 #1 Skrevet 6. januar 2008 Har lyst å abonnere på et mote/skjønnhetsmagasin, helst et engelsk et. Britiske Instyle, eller kanskje Glamour. Leter og leter, men finner ingen gode sider for å bestille. Har dere noen tips?
California Skrevet 6. januar 2008 #2 Skrevet 6. januar 2008 De fleste utenlandske bladene jeg har kjøpt pleier det å følge med kuponger i for bestilling av abonnement på bladet. Ofte med ulike velkomstgaver også! Hvis du går innom Narvesen el.lign vil du sikkert finne en kupong i det bladet du vil ha. Eventuelt kan du gå til Subscribe2 for abonnement på bl.a. engelske Elle.
Gulphild Skrevet 6. januar 2008 #3 Skrevet 6. januar 2008 Sender de helt til Norge, altså? Dette var nytt for meg.
California Skrevet 6. januar 2008 #4 Skrevet 6. januar 2008 (endret) Sender de helt til Norge, altså? Dette var nytt for meg. På Subscribe2 koster det £57, altså ca. 598kr for 12 utgaver av britiske Elle sendt til Europa (de lister ingen unntak, så regner med at Norge er ok). Jeg husker ikke prisen for bladet på Narvesen, så jeg vet ikke hvor mye man sparer.. Jeg fant også amerikansk utgave av InStyle, 13 utgaver koster $108, ca.577kr. Her finner du siden for US InStyle abonnement. Og her finner du info om UK edition av InStyle. Koster ca £67, så litt dyrere enn UK Elle og US InStyle. Endret 6. januar 2008 av California
Gulphild Skrevet 6. januar 2008 #5 Skrevet 6. januar 2008 Så at amerikanske Vogue koster ca 400 kr å få til Norge, fant det på style.com. International: Foreign Surface Mail -- 12 issues (one year) for only $70
Rosenrød Skrevet 7. januar 2008 #6 Skrevet 7. januar 2008 Dette er jo ca halv pris av hva bladene koster på Narvesen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå