mamma til 2 søte jenter Skrevet 5. januar 2008 #1 Skrevet 5. januar 2008 Noen som har noen favoritt baby- og gratulasjonskort og vet merkene på disse? Leter etter litt søte baby/fødselskort og morsomme gratulasjonskort til barnebursdager.
Prinsessepaien Skrevet 5. januar 2008 #2 Skrevet 5. januar 2008 Jeg lager disse kortene på bestilling, med farger og motiver etter ønske. Da blir det mer personlig og de er ikke dyerere enn pene kort på butikken.
MeLi Skrevet 11. januar 2008 #3 Skrevet 11. januar 2008 Jeg lager kort selv jeg, det er veldig enkelt. Synes jeg da Kjøper materialet på Panduro, men du får det helt sikkert andre steder også. Det blir billigere å lage selv, det er jo ganske dyrt for disse kortene i butikken.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå