Gjest drømmefanger Skrevet 4. januar 2008 #1 Skrevet 4. januar 2008 Jeg er singel, og egentlig er det ok for tiden.. haster ikke med å komme i et forhold. men savner å høre noen koselige ord innimellom, føle at noen er interessert, liker meg.. tro hva jeg skal gjøre, blir jo litt dumt å drikke seg full bare for å gå på byen og finne en gutt som kan bry seg litt om meg?
lille yvonne Skrevet 4. januar 2008 #2 Skrevet 4. januar 2008 Jeg er singel, og egentlig er det ok for tiden.. haster ikke med å komme i et forhold. men savner å høre noen koselige ord innimellom, føle at noen er interessert, liker meg.. tro hva jeg skal gjøre, blir jo litt dumt å drikke seg full bare for å gå på byen og finne en gutt som kan bry seg litt om meg? Hva med en nettvenn?? Har hørt at det kan fungere veldig bra
Gjest Drømmefanger Skrevet 4. januar 2008 #3 Skrevet 4. januar 2008 forslag til gode sider for å finne seg en nettflørt da? eller kanskje det ikke er lov å reklamere for andre nettsider her, er ganske ny jeg så vet ikke hvordan reglene er for sånt..
lille yvonne Skrevet 5. januar 2008 #4 Skrevet 5. januar 2008 forslag til gode sider for å finne seg en nettflørt da? eller kanskje det ikke er lov å reklamere for andre nettsider her, er ganske ny jeg så vet ikke hvordan reglene er for sånt.. Bare søk på nettet,men du må regne med å treffe mange tullinger oxo:(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå