Gjest Gjest_ZINA_* Skrevet 3. januar 2008 #1 Skrevet 3. januar 2008 Hei, Til dere som allerede har handlet på e-bay før. Hva synes dere om dette kjøpet? Har lest mye positivt om Exuviance sin nattkrem, og lurer på om det er denne her det dreier seg om. Er det trygt å handle hos denne selgeren? Takker på forhånd for svar. Klikk her: http://cgi.ebay.com/Exuviance-Ultra-Rich-R...1QQcmdZViewItem
Gjest Gjest Skrevet 3. januar 2008 #2 Skrevet 3. januar 2008 Dette er dag krem. Nattkremen står det evning på. Jeg kjøper på beautybridge.com kjempegod serie.
Gjest Morgan le Fay Skrevet 3. januar 2008 #3 Skrevet 3. januar 2008 (endret) Ultra-rich er vel en nattkrem, også, men jeg må advare: den er VELDIG rik/fet. Den vanlige, som alle skryter av, heter Evening Restorative Complex. Endret 3. januar 2008 av Morgan le Fay
Gjest Gjest Skrevet 3. januar 2008 #4 Skrevet 3. januar 2008 men Beautybridge sender ikke Exuviance til Norge som jeg har forstått. Jeg har fått en gang en mail fra de hvor de beklager for at de ikke kunne gjøre det.Siden da har jeg aldri kikket på produktene i deres side.
Scheherazade Skrevet 3. januar 2008 #5 Skrevet 3. januar 2008 men Beautybridge sender ikke Exuviance til Norge som jeg har forstått. Jeg har fått en gang en mail fra de hvor de beklager for at de ikke kunne gjøre det.Siden da har jeg aldri kikket på produktene i deres side. Du kan jo prøve en gang til... Forøvrig knallgod krem, men det skal utrolig lite til.
Gjest Gjest Skrevet 3. januar 2008 #6 Skrevet 3. januar 2008 jo de sender,kjøpte nå til jul også. Bare putt de i shopingkurven,,
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå