Alva Skrevet 12. desember 2007 #1 Skrevet 12. desember 2007 har så lyst å vise fram hva jeg har tenkt, og høre evt kommentarer dere måtte ha... Jeg ønsker meg altså denne kjolen, jeg kunne tenke meg å ha håret i en frisyre a la denne - men med en Calla-lilje. Lurer litt på disse skoene - men det er vel de jeg er mest usikre på. De ser behagelige ut, ikke altfor høy hæl - finnes i både hvitt og sølv. Men jeg vet ikke helt hvordan de passer til kjolen? :klø: Jeg har også lyst på såkalt "Mette-Marit-slør" altså langt, i silke-chiffon - festet helt bak i nakken (ved blomsten, liksom?) Men blir det too much, med en såpass enkel kjole? Eller? Usj, usikker.. og jeg vil være fiiiiin!
Gjest Gjest_sandra82_* Skrevet 12. desember 2007 #2 Skrevet 12. desember 2007 veldig fint!!litt sånn sommer,avslappet bohemsk.... Personlig ville jeg nok droppet sløret, men det blir jo veldig smak og behag... synes skoene var fine også.. vanskelig å finne sko!!
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2007 #3 Skrevet 12. desember 2007 Nydelig!!! Likte kjolen, sløret og håret. Litt usikker på komforten med slik tå på skoen jeg? Men så har jeg hatt dårlig erfaring med gnaging av slike sko.... Fine var de Syns godt du kan ha sølv om strasset på kjolen og sløret er litt sølvaktig. Det gir bare en liten vri på antrekket. Jeg hadde absolutt ville hatt slør den dagen. Jeg hadde selv både slør og tiara
Saeria Skrevet 12. desember 2007 #4 Skrevet 12. desember 2007 Jeg synes dette virket til å gå fint sammen. Hvis det er dette du har lyst å ha på deg på dagen, og den frisyren du ønsker, så synes jeg du skal gjøre det slik.
Marte M Skrevet 12. desember 2007 #5 Skrevet 12. desember 2007 har så lyst å vise fram hva jeg har tenkt, og høre evt kommentarer dere måtte ha... Jeg ønsker meg altså denne kjolen, jeg kunne tenke meg å ha håret i en frisyre a la denne - men med en Calla-lilje. Lurer litt på disse skoene - men det er vel de jeg er mest usikre på. De ser behagelige ut, ikke altfor høy hæl - finnes i både hvitt og sølv. Men jeg vet ikke helt hvordan de passer til kjolen? :klø: Jeg har også lyst på såkalt "Mette-Marit-slør" altså langt, i silke-chiffon - festet helt bak i nakken (ved blomsten, liksom?) Men blir det too much, med en såpass enkel kjole? Eller? Usj, usikker.. og jeg vil være fiiiiin! Ja da blir du kjempefin! Jeg likte alt! Kjolen, håret og skoene. Og jeg er veeeeldig kresen Hvor fant du de skoene? Er noe sånt jeg har lyst på også!
Gjest Gjest Skrevet 14. desember 2007 #6 Skrevet 14. desember 2007 (endret) Innlegget er slettet da vi ikke ønsker at det blir formidlet kjøp eller salg via forumet. Camilla (mod) Endret 14. desember 2007 av Camilla
Marte M Skrevet 14. desember 2007 #7 Skrevet 14. desember 2007 (endret) Åh! Hvor hadde dere bryllupet? Det så helt nydelig ut! Endret 14. desember 2007 av Camilla
Gjest Gjest Skrevet 14. desember 2007 #8 Skrevet 14. desember 2007 Åh! Hvor hadde dere bryllupet? Det så helt nydelig ut! Hennickehammars Herregård i Filipstad i Sverige Var helt nydelig :love: www.hennickehammar.se
Gjest Gjest Skrevet 14. desember 2007 #10 Skrevet 14. desember 2007 Synes alt var nydelig jeg også. Og digger håret
Gjest Gjest Skrevet 17. desember 2007 #11 Skrevet 17. desember 2007 Haaret var kjempefint, det skal jeg kopiere:) Personlig synes jeg ikke du kan kombinere sko med aapen taa og sloer. Det blir to forskjellige stiler, men alt var veldig fint hver for seg.
Gjest Gjest Skrevet 17. desember 2007 #12 Skrevet 17. desember 2007 Personlig synes jeg ikke du kan kombinere sko med aapen taa og sloer. Det blir to forskjellige stiler, men alt var veldig fint hver for seg. Jeg ser ikke hvorfor dette er to forskjellige stiler? Her i Australia har "alle" sko med åpen tå og slør!
rsa Skrevet 18. desember 2007 #13 Skrevet 18. desember 2007 Likte alt kjempegodt! Eneste jeg lurer på er komforten på skoene. Har selv blitt rådet til å velge sko som har åpen hæl....heter det slingback tro? Uansett så er faren for gnagsår mindre, og foten får plass til å hovne litt opp hvis det er varmt osv. Men stilen du har valgt deg ut er superfin. Jeg skal også ha slør, men jeg velger et som går til livet, og så skal jeg ta det av før middagen. Liker ikke å ha så mye stæsj på hodet
Gjest Gjest Skrevet 20. desember 2007 #14 Skrevet 20. desember 2007 Likte alt kjempegodt! Eneste jeg lurer på er komforten på skoene. Har selv blitt rådet til å velge sko som har åpen hæl....heter det slingback tro? Kommer helt ann på hva man har tenkt å gjøre utover kvelden. Jeg elsker å danse og da er slingback helt utelukket, finnes ikke sko som er mer ustabile en de.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå