Gjest julesex-viagra Skrevet 11. desember 2007 #1 Skrevet 11. desember 2007 Tenkte å få det litt ekstra hyggelig i julen sammen med kjæresten Problemet er at jeg ofte kommer i det hun skal til "å vippe over"til orgasme, og en blir slapp like etterpå. Trenger da en liten pause/stimulering for å bli klar igjen, men da er hun ofte ikke interesert i noe videre sex og kos. vil forsøke viagra for første gang - kan det kjøpes reseptfritt ? Er det slik at den står videre selv om en da har fått utløsning ? Fant dette på lommelegen's nettside: Viagra kommer i forskjellige pakninger og doser. For 4 stk. tabletter á 50 mg må du betale kr. 317,20,-, for 12 tabletter á 50 mg er prisen 868,60. Viagra er ikke på blå resept.
Gjest Mysticgirl Skrevet 11. desember 2007 #2 Skrevet 11. desember 2007 Nei den står ikke videre etter sprut. Viagra virker bare om du har lyst også og du får ikke automatisk ståpikk om du ikke er opphisset.
Gjest På mottakersiden Skrevet 11. desember 2007 #3 Skrevet 11. desember 2007 Nei den står ikke videre etter sprut. Viagra virker bare om du har lyst også og du får ikke automatisk ståpikk om du ikke er opphisset. Vel, det stemmer jo ikke helt, da. Min kjære bruker Viagra noen ganger, for at han skal holde lenger - bl.a. så holder han seg stiv lenge etter utløsning (og langt ut i min orgasme.. :rødme: ) Jeg var veldig skeptisk, men det er et helt fint suppelement innimellom
Gjest Mysticgirl Skrevet 11. desember 2007 #4 Skrevet 11. desember 2007 Vel, det stemmer jo ikke helt, da. Min kjære bruker Viagra noen ganger, for at han skal holde lenger - bl.a. så holder han seg stiv lenge etter utløsning (og langt ut i min orgasme.. :rødme: ) Jeg var veldig skeptisk, men det er et helt fint suppelement innimellom Ok da er det vel forskjell på menn sikkert da. For min ex sin gikk ned med engang etter orgasmen Viagra hjelper bare på å opprettholde stivheten gjennom samleiet, Men om det du sier stemmer så er det jo forskjell på menn da og hvordan de opplever det
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 11. desember 2007 #5 Skrevet 11. desember 2007 Dette må i alle fall prøves en gang... Men er det bare å gå på apoteket, eller må en innom lege for å få skrevet ut dette ?
Mannen38 Skrevet 12. desember 2007 #6 Skrevet 12. desember 2007 Dette må i alle fall prøves en gang... Men er det bare å gå på apoteket, eller må en innom lege for å få skrevet ut dette ? Du må til lege og ta en enkel legesjekk før du eventuelt får resept på Viagra. Blodtrykket blir målt og du får noen spørsmål om helsen din. Be legen om å gi deg 100 mg. tabletter da disse er billigere og drøyere, så kutter du de selv med en skarp kniv i 3 eller 2 deler. Anbefaler deg ikke å ta en hel 100 mg. tablett :-) For å få 100 mg. tabletter må du si til legen at du har prøvd de andre styrkene og at de ikke fungerte tilfredsstillende, at du må ha noe sterkere. Ikke kjøpe "Viagra" på nett, det er bare fake, lover deg det. Selv har jeg bare brukt Viagra 3 ganger, og da i beruset tilstand og det virker utrolig bra. Bruker dette kun når jeg har drukket alkohol, noe som fører til at jeg får litt mindre ereksjon og klarer ikke like mye som i edru tilstand. Det anbefales selvfølgelig ikke å blande Viagra med alkohol, men det har nå gått fint det :-) Lykke til!!
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2007 #7 Skrevet 12. desember 2007 Er det virkelig nødvendig å ta viagra for å holde litt lenger? Dette er da snakk om at ganske kraftig legemiddel som er ment for alvorlige potensproblmer og først og fremst i en overgangsfase. Jeg kan ikke noe om eventuelle faremomenter ved bruk av viagra, men har inntrykk at de er små. Alikevel tror jeg dette regnes av leger som uvettig bruk. Uansett er det to måter å lære seg å holde litt lenger på. Dere kan bruke de vanlige vestlige teknikkene med knipeøvelser og å kjenne når dere mår roe litt, eller dere kan lære dere den østlige multiorgasmeteknikken. Det siste tar gjerne litt lengre tid, men da får man etter hvert multiorgasmer som er like store som de kvinner får. Les Mantak Chias Multiorgasmic Male og Multiorgasmic couple. Teknikken gjør at man kan ha orgasmer uten utløsning. Når jeg annbefaller disse bøkene så er det en ting jeg må advare i forhold til. teknikken gjør at man får voldsomt mye mere energi, spesielt mental energi. De fleste begynner etter hvert også å prestere bedre intelektuelt. Det forutsetter at man får svært få utløsninger hvis man skal ha mest mulig av de fordelene. Dette kan imidlertid være farlig hvis det praktiseres galt. Man kan få for mye energi i hodet og den må da trekkes ned til navleområdet eller man kan kvitte seg med den via teknikkene beskrevet i Multiorgasmic couple. Så lenge man føleger instruskjonene er det helt trygt. Hvis man ikke gjør det er det noen få som etter hvert blir kraftig mentalt forstyrret. Følg instruksjonene og dere får et vidunderlig sexliv, mer energi og et kvikkere hode.
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2007 #8 Skrevet 12. desember 2007 http://www.dagbladet.no/tekstarkiv/artikke...ds=ken%3Bpurvis Her er et antatt godt naturlegemiddel som hjelper 9 av 10
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2007 #9 Skrevet 12. desember 2007 http://www.dagbladet.no/dinside/2004/03/19/393840.html Nei her er naturlegemiddelet, den forrige var en artikkel om overbruk av viagra
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2007 #10 Skrevet 12. desember 2007 http://www.dagbladet.no/tekstarkiv/artikke...ds=ken%3Bpurvis http://www.dagbladet.no/dinside/2002/06/11/337089.html Tenåringsgutter bruker viagra oftere og oftere Viagra farlig for helsen: Potenspillen Viagra kan settes i sammenheng med et stort antall dødsfall og alvorlige hjerte- og karsykdommer, viser en ny studie fra USA. Brødtekst: Studien har gransket 1473 rapporterte hendelser, av dem 522 dødsfall blant menn. I 70 prosent av dødsfallene hadde mannen fått en standarddose Viagra på 50-milligramstabletter, skriver Dagens Nyheter. De fleste døde skal ikke ha vært i risikogruppa for hjerte- og karsykdommer. - I USA er menn blitt påpresset Viagra som om det var sukkertøy, sier androlog Ken Purvis ved Andrologisk senter. Urealistisk press på mannen http://www.dagbladet.no/nyheter/1999/02/03/156806.html http://www.dagbladet.no/tekstarkiv/artikke...ds=ken%3Bpurvis
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2007 #11 Skrevet 12. desember 2007 Mantak Chias bok sexual reflexology går han gjennom en rekke enkle teknikker for å trene og stimulere penis, testikler og området rundt. Disse teknikkene bidrar til at mannen føler veldig mye mere nytelse under sex, at han får skikkelig beiharde ereksjoner og at han holder lengre i tillegg til at den generelle helsen i området ivaretas. Det er ikke så rart egentlig. Man trener jo alle andre deler av kroppen for å holde seg i form. Klart underlivet også krever sitt.
Gjest glamourgirl Skrevet 12. desember 2007 #12 Skrevet 12. desember 2007 Dette kan da ikke være seriøst? Øv deg på knipemuskler og tenk på Valgjerd og Volvo Amazon, VIAGRA??? Eller slikk dama di etter du kommer, til hun kommer, bruk fingre, dildo og fantasi, men viagra?
Gjest Mysticgirl Skrevet 12. desember 2007 #13 Skrevet 12. desember 2007 Hvorfor må menn absolutt holde så faens lenge?? Hva med oss kvinner som kommer fort da? Vi blir lovpriset og det er så stas, men når enn mann er snar da er det gud forby helt uakseptabelt!! Skjerp dere menn da..slik er det ikke. La det stå til og nyte!
Gjest glamourgirl Skrevet 12. desember 2007 #14 Skrevet 12. desember 2007 Og vet du at du kommer fort, så begynn med noe annet en pulings. Man legger opp løpet etter evner og talent.
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2007 #15 Skrevet 12. desember 2007 Dette kan da ikke være seriøst? Øv deg på knipemuskler og tenk på Valgjerd og Volvo Amazon, VIAGRA??? I mangel av noe bedre så er dette selvfølgelig et alternativ, men hvis man følger Chias råd i stedet for så øker man sin nytelse samtidig som man holder lenger i stedet for angstfult å dempe den ved å tenke på Volvo og dronningen av England.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå