Eliza Doalot Skrevet 8. desember 2007 #1 Skrevet 8. desember 2007 Som halvfattig student med lekk lommebok i førjulstida, er jeg lite lysten på å bruke en halv formue på å få stripet håret mitt hos frisør. Samtidig har jeg veldig lyst på litt forandring. Er det noen som har erfaring med hjemmestriping? Er det greit å få til aleine, eller trenger jeg en hjelpende hånd? Hvilke merke anbefalles? Tar gjerne imot tips på konkret farge også. Håret mitt er naturlig skikkelig kommunefarget.
Gjest Gjest Skrevet 8. desember 2007 #2 Skrevet 8. desember 2007 Har akkurat stripet håret mitt hjemme, med hjelp av mamma;) Det er veldig greit med en hjelpende hånd(gjerne noen som har gjort det før). Brukte H&M sitt merke, husker ikke hva det heter, en pakke som koster ca. 60 kroner. Rimelig og bra! Hjelp til farge kan jeg ikke gi deg, men spør i butikken.
tuji Skrevet 8. desember 2007 #3 Skrevet 8. desember 2007 Mitt tips (basert på dyrekjøpt erfaring) er å ikke gjøre det selv! Det kan bli ganske bra framme, men bakhodet... not so good. Så finn en venn som kan hjelpe deg.
FantasDick Skrevet 8. desember 2007 #4 Skrevet 8. desember 2007 Jeg har nettopp stripet håret mitt hjemme, og det ble veldig fint! Var faktisk forloveden som stripet det, og kan han kan hvem som helst!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå