sweetr Skrevet 24. november 2007 #1 Skrevet 24. november 2007 ok, her er problemet mitt. Jeg hadde 900 kr på pay pal kontoen, etter at jeg hadde gjort det om til USD, så hadde jeg bare 854 kr... Hvorfor skjer dette? Er det noen måte at jeg kan unngå det?
Gjest lissi32 Skrevet 24. november 2007 #2 Skrevet 24. november 2007 ok, her er problemet mitt. Jeg hadde 900 kr på pay pal kontoen, etter at jeg hadde gjort det om til USD, så hadde jeg bare 854 kr... Hvorfor skjer dette? Er det noen måte at jeg kan unngå det? Tror du at bankene veksler gratis???
sweetr Skrevet 24. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 24. november 2007 Tror ikke det nei! men er det mulig å overføre USD ifra min egen bankkonto?
Gjest Claes Skrevet 27. november 2007 #4 Skrevet 27. november 2007 Tror ikke det nei! men er det mulig å overføre USD ifra min egen bankkonto? Ja, du kan betale utenlandsk valuta dersom du har VISA på kortet ditt. Raten er vel ikke den beste, men jeg tenker ikke mye over det. Kjøper mye i USD og Euro på nettet via VISA/Mastercard og og er godt fornøyd med et. Paypal kjenner jeg desverre ikke til da jeg ikke har sett behovet for min egen del.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå