Arwen Skrevet 22. november 2007 #1 Skrevet 22. november 2007 Er på jakt etter en bootcutjeans som ikke har altfor lavt liv (gjerne 1 - 2 cm under navelen) Det er helt håpløst å finne. De få bootcutbuksene jeg finner er altfor lave til meg jeg ser ikke ut i måneskinn i smale eller rette bukser så jeg er overlykkelig hvis noen kan hjelpe meg. (er ikke så glad i Lee, synes de blir så firkantete bak)
Grønt blad Skrevet 22. november 2007 #2 Skrevet 22. november 2007 (endret) Jeg er veldig fornøyd med mine fra HM. Kanskje du finner noe der? Endret 22. november 2007 av Grønt blad
Gjest Gjest Skrevet 22. november 2007 #3 Skrevet 22. november 2007 Jeg har modellen LOYAL fra HM sitt merke "&". Den har høyt liv og bootcut. Er forsåvidt fornøyd med den,men er ikke fornøyd med stoffet den er laget i. Diesel har en herremodell som er ganske høy i livet og har bootcut. Tror den heter zatiny... Passer fint for meg,selv om jeg er ganske kvinnelig i formene...Den har ikke stretch,og er fantastisk når du får gått den til litt
Arwen Skrevet 22. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 22. november 2007 Så lenge den er høy nok til å holde håndtakene mine bittelitt på plass er jeg fornøyd. *noterer diesel* har de den på Carlings?
Gjest Gjest_hanne_* Skrevet 22. november 2007 #5 Skrevet 22. november 2007 Har du testet ut Lee sin Marion- modell ? finnes i både stretch og ikke stretch. Rompa blir ikke firkanta iden. Iallfall ikke min :-)
Kayli Skrevet 22. november 2007 #6 Skrevet 22. november 2007 Jeg har noen fra Lindex som jeg er veldig fornøyd med.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå