Gjest Gjest Skrevet 22. november 2007 #1 Skrevet 22. november 2007 Vil det være noe problem å få tak i en BH til denne kjolen..? Nekter å gå uten:) Syns bare denne var litt lav fremme.. http://www.edressme.com/sqn64754.html#
Gummi Tarzan Skrevet 22. november 2007 #2 Skrevet 22. november 2007 WonderBra har noen BHer med veldig lavt feste foran! Jeg har to stk og er superfornøyd :-)
Gjest puselabb Skrevet 22. november 2007 #3 Skrevet 22. november 2007 Victoria's Secret har bher som er laget for å brukes under dype utringninger. Men her i Norge vet jeg ikke, synes ikke vi har så godt utvalg i butikkene her.
Crash Skrevet 22. november 2007 #4 Skrevet 22. november 2007 Jeg har sett noen sånne bh'er på Lindex.
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 22. november 2007 #5 Skrevet 22. november 2007 Det er meninga du skal være utstyrt med sprettpupper til sånne kjoler skjønner du :-)
Aurela Skrevet 22. november 2007 #6 Skrevet 22. november 2007 Hva med noen av disse, http://shop.hm.com/shop/do?action=viewshop...DAM_UND_BH_SOFT ? Har ikke prøvd dem selv, men jeg ville jo tro at noen kanskje passer.. Lykke til!!
Gjest antigartner Skrevet 22. november 2007 #7 Skrevet 22. november 2007 Fin kjole!! Gå i en "ordentlig" undertøysbutikk, så finner du sikkert noe. Der er det gjerne skikkelig serviceinnstilt betjening med skikkelig peiling på undertøy, og de kan hjelpe deg å finne noe som passer til det meste. (Jeg har lang erfaring med slike butikker pga at jeg bruker skikkelig ukurant BH-størrelse.) Du må regne med å betale for kvalitet og service, men det er det verdt!
Miel Skrevet 23. november 2007 #8 Skrevet 23. november 2007 Hvis du ikke har veldig store pupper kan det funke med en sånn selvklebende BH. Jeg har en selv (Lindex), og den er genial. Den jeg har finnes imidlertid bare i small og medium - jeg kjøpte small, og den er nesten litt i minste laget (bruker 70 B i vanlige BHer), så de funker nok ikke til noe større enn C-pupper, dessverre.
Gjest Gjest Skrevet 24. november 2007 #9 Skrevet 24. november 2007 Det er meninga du skal være utstyrt med sprettpupper til sånne kjoler skjønner du :-) Men hva om jeg har sprettpupper da? noe jeg har. Jeg er bare ikke komfortabel med å gå uten skjønner du. Liker meg mye bedre når jeg er har på meg en passende bh. Ellers takk til alle dere andre! gleder meg til å få den. Bare jeg kjøpte den i sort..
Gjest Frysepulver Skrevet 24. november 2007 #10 Skrevet 24. november 2007 Jeg ser ikke problemet med å gå uten BH jeg da? Vet mange er helt avhengige av det, men det er ikke pent med synlige BH-stropper eller sånne grusomme "usynlige" plaststropper... Vet ikke om jeg bare er ekstremt heldig som føler det er helt greit å gå uten eller om jeg er rar, jeg...
Quirky Skrevet 24. november 2007 #11 Skrevet 24. november 2007 Jeg ser ikke problemet med å gå uten BH jeg da? Vet mange er helt avhengige av det, men det er ikke pent med synlige BH-stropper eller sånne grusomme "usynlige" plaststropper... Vet ikke om jeg bare er ekstremt heldig som føler det er helt greit å gå uten eller om jeg er rar, jeg... Du er ikke rar. Jeg synes også det her helt uproblematisk å gå uten bh når antrekket krever det. Og de plaststroppene er virkelig, virkelig grusomme.
Gjest Gjest Skrevet 25. november 2007 #12 Skrevet 25. november 2007 Jeg vil gå med bh i denne kjolen. Og som dere sikkert ser på bildet, så vil ikke stropper være synlig Ei heller noe annet av bh'en - hvem er det vel som går med det
jannamor Skrevet 25. november 2007 #13 Skrevet 25. november 2007 Nei til synlige bh kanter og stropper!!
Gjest Gjest Skrevet 25. november 2007 #14 Skrevet 25. november 2007 Igjen, jeg ser virkelig ikke hvorfor alle poengterer at man ikke skal ha synlige stropper el.lign JEG går aldri med det, og kommer heller ikke til å gjøre det i denne kjolen. Jeg tenkte på en "spesial" BH, ala; http://www.lasenza.co.uk/level3type.asp?st...ront&type=8 (Jeg er ikke i nærheten av en La senza butikk dessverre, og håper jeg kan finne en lignende modell i en annen butikk)
Crash Skrevet 25. november 2007 #15 Skrevet 25. november 2007 (endret) Endret 14. oktober 2008 av Miros
Gjest Gjest Skrevet 25. november 2007 #16 Skrevet 25. november 2007 Nei til synlige bh kanter og stropper!! Kjeft a! Det er ikke alle som har så små pupper at de kan velge å gå uten, og ikke heller ha så slapp bh at den ikke strammer på ryggflesket. Nei hengekøye- BH er! Til TS, har du prøvd brystteip?
Gjest Frysepulver Skrevet 25. november 2007 #17 Skrevet 25. november 2007 Kjeft a! Det er ikke alle som har så små pupper at de kan velge å gå uten, og ikke heller ha så slapp bh at den ikke strammer på ryggflesket. Nei hengekøye- BH er! Til TS, har du prøvd brystteip? Jeg har ikke små pupper, men de er foreløpig så unge at de ikke henger og slenger. Den kjolen som TS her viser til ser ut til å sitte så stramt at den naturlig vil presse puppene inn - da trenger man ikke BH
Aurela Skrevet 26. november 2007 #18 Skrevet 26. november 2007 Kjeft a! Det er ikke alle som har så små pupper at de kan velge å gå uten, og ikke heller ha så slapp bh at den ikke strammer på ryggflesket. Nei hengekøye- BH er! Til TS, har du prøvd brystteip? Jeg ville nå heller bruk BH nettopp fordi puppene er små jeg da. Ikke for å ha en BH stappet med innlegg, men for at da får puppene en helt annen form, eller en form i det hele tatt ;P Men for alle dere som velger å gå uten BH, vær så god (men helt enig, utrooolig stygt med synlig "usynlige" stropper, og eller andre stopper som er synlige).
Gjest Gjest Skrevet 28. november 2007 #19 Skrevet 28. november 2007 Jeg ville nå heller bruk BH nettopp fordi puppene er små jeg da. Ikke for å ha en BH stappet med innlegg, men for at da får puppene en helt annen form, eller en form i det hele tatt ;P Men for alle dere som velger å gå uten BH, vær så god (men helt enig, utrooolig stygt med synlig "usynlige" stropper, og eller andre stopper som er synlige). Det er delvis derfor jeg og vil ha en BH under den Men da får jeg bare se etter en på Lindex feks. Tror dere La Senza kan ha en?
Gjest Gjest_Iselin_* Skrevet 23. desember 2007 #20 Skrevet 23. desember 2007 Prøv Change, de har ALLE størrelser fra 65 - 100, A - J Cup. De hjelper deg også å finne den perfekte størrelsen til deg Og ikke bare har de alle størrelsene og servicen, bh`ene er utrolig flotte også!! Du finner nærmeste butikk på www.change.com
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå