Gå til innhold

De "mørke" fantasiene til min kjære


Anbefalte innlegg

Gjest Datteren
Skrevet

Kjæresten min har av og til pleid å køddet når vi er nakne sammen i en seksuell setting om at jeg er datteren hans eller han er sønnen min. Jeg har alltid protestert høylytt om sagt han må slutte å være så ekkel, osv, så har vi ledd godt da.

Vi er borte fra hverandre en liten stund, så når vi snakket på tlf i går innrømte han at dette faktisk var noe som tente ham. Og at noen ganger mens vi har hatt sex har han tenkt at jeg var datteren hans.

Må understreke at han ikke har barn, så dette er jo bare en tenkt situasjon, det er ikke sånn at han tenner på en faktisk datter.

Men jeg spurte ham om hvis vi fikk en datter en gang, ville han tenne på henne da? Nei, det var jo helt sykt, fikk jeg til svar.

Jeg har egentlig ingen mistanker om at han er pedofil. Han ser ikke porno, så jeg kan jo ikke sjekke hva han har sett på, men han er en veldig åpen og ærlig mann, og utrolig lett å lese. Han har aldri klart å løyet til meg før uten at jeg har merket det umiddelbart, og jeg kjenner han ut og inn. Han gir alltid utrykk for at han elsker formene mine, og jeg ser overhodet ikke ut som noe barn. Har pupper, rompe og hofter og ser veldig kvinnelig ut. Det er slike kropper han synes er vakre når han kommenterer andre kropper enn min også. Hadde han løyet til meg hadde jeg visst det.

Jeg vet han tenner på det som er litt forbudt. Han er veldig glad i wet, og om jeg hadde vert med på det hadde han sikkert kost seg med scat også.. :fnise:

Jeg får ihvertfall en tunge opp i baken rett som det er. Han liker det som ikke er allmennt akseptert, og som noen ville rynke på nesen av. Incest er jo et av disse.

Jeg sa til ham at jeg er glad for at han er så trygg på meg at han tør å fortelle meg sånne veldig private fantasier, og at han ikke måtte tenke at det var noe galt i å tenke sånn. Det er jo tross alt bare...fantasier..

Om din kjære hadde fortalt deg noe sånt, hvordan hadde du reagert da?

Han ba meg ikke om å teste dette ut på noen måte, som rollespill e.l. men jeg tror han hadde hatt stor glede av det. Jeg trenger kanskje litt tid på å venne meg til tanken, men jeg elsker jo kjæresten min, og vil at han skal ha det godt..:)

Noen her som ville gått med på det? Og ellers bare tanker rundt problemstillingen.. Jeg synes det hele var litt intressant og spennende da.

Jeg har en fascinerende kjæreste... :ler:

Skrevet

Jeg mener at fantasier er fantasier og at man skal få lov til å tenne på det aller meste innenfor husets fire vegger. Jeg tror ikke soverommet er stedet å være politisk korrekt.

Som du sier så er det nok den forbudte delen av dette som tenner ham, han ønsker jo å ha sex med DEG men deg i et rollespill, om han hadde tennt på barn hadde han nok hverken delt dette med deg eller ønsket deg i den posituren for da var det jo ikke deg han tennte på.

Om dette er noe du kan tenke deg å være med på kunne dere jo hatt et sollespill, du kunne vært et hvilkelt som helts "barn" og ikke nødvendigvis dattera hans. Etter dette vil jo du også bli inkorporert i denne fantasien hans, og han kan fantasere om deg i denne settingen. Dersom du kunne tenke deg å være med på dette vil det nok være en berikelse for hans seksualitet vil jeg tro. En annen mulighet ville jo være å ta bilder av deg i dissep ositurene, slik at han han onanere/fantasere til deg, uten at dere må la det ta en skikkelig del som en seksual handling/lek.

Dersom du ikke ønsker å være del av dette er det også helt ok. Du har til nå vært åpen og forståelig og noe mer enn det kan man egentlig ikke forvente dersom man har litt annerledes preferanser. Dette blir helt opp til deg å avgjøre, men jeg er veldig impoert over at du klarer å være så åpen og fordomsfri, og han er veldig heldig som har deg som kjæreste!!

Skrevet

Jeg tenner litt på dette, i hvert fall i teorien (har aldri prøvd det på ordentlig). Men det som er viktig å få fram er at jeg tenner på å late som om partneren er et familiemedlem. Jeg tenner absolutt ikke på mine egen familiemedlemmer på noen slags måte. Så det er mer en tenkt greie... vet ikke om jeg kan forklare det noe bedre enn det.

Skrevet

Takk for fine svar.. :)

Har tenkt mye på dette i dag. Jeg liker at kjæresten min er litt pervers, og jeg er villig til å gå langt når det gjelder å "trekke ham opp". Han har dårlig innflydelse på meg tror jeg, ender opp som småpervers jeg også snart.. :lur:

På torsdag møtes vi igjen, da har vi ikke sett hverandre på tre uker. Regner med at ting kommer til å gå hardt for seg da. Lurer på om jeg bare skal kalle han pappa midt i kampens hete, og se hvordan han reagerer.

Skrevet

Slapp av. Det er nok bare en "forbudt" fantasi. En helt normal fetisj det der. Har faktisk hørt om par som har lekt voksen+barn med bleier og hele pakka :)

Skrevet

"Who's your daddy??"

Nei, selvsagt trenger det ikke å ha noe med å like barn å gjøre. En datter er tross alt en datter livet ut.

Skrevet
"Who's your daddy??"

Nei, selvsagt trenger det ikke å ha noe med å like barn å gjøre. En datter er tross alt en datter livet ut.

Nesten det jeg skulle si jo :sjenert:

Om datteren er 8 år eller blitt 25, så er det som sagt en datter forde, så kan godt stemme at han ikke tenner på barn i det hele og det store. Tror hvertfall ikke du trenger å være redd for det.

Jeg liker ikke akkurat den formen der for tenningsmønster, så hadde det vært min samboer hadde jeg nok ikke visst hva jeg skulle gjøre. Men jeg ser ikke noe galt i at andre har det :)

Gjest Bleiejenta
Skrevet
Har faktisk hørt om par som har lekt voksen+barn med bleier og hele pakka :)

Høres helt fantastisk ut. Jeg drømmer om en partner som kan være "pappaen min" i rollespill med jevne mellomrom. Der jeg er en liten jente på rundt 3 år hvor bleier, og pottetrening er en del av setting. Pappa ønsker å få jenta tørr, men hun stritter i mot og ønsker å fortsette med bleier. Uansett hvor frustrert han blir over manglende resultat med tørrtreningen, så skifter han bleie på den lille jenta si med stor kjærlighet *sukk*

Flere her burde faktisk prøve å gå med bleie, kan love at dere vil få dere en overraskelse.....

Skrevet

Dere skulle sett outsiders på viasat4 her for noen uker siden, der var det ett par som spilte far og sønn til tider! Men det var ikke bare seksuelt.

Kanskje den episoden finnes på nett??!!

Skrevet

Det jeg synes du først og fremst skal vektlegge følgende:

Jeg sa til ham at jeg er glad for at han er så trygg på meg at han tør å fortelle meg sånne veldig private fantasier, og at han ikke måtte tenke at det var noe galt i å tenke sånn.

Jeg tor det finnes mange kvinner som har vrælt opp og reist hjem til mamma hadde mannen vært såpass åpenhjertig og ærlig. Han må jo ha en ufattelig tillit til deg, ettersom han gjør seg sårbar ved å innvie deg i disse tingene.

Dessuten synes jeg du bør få skryt for at du tar han såpass på alvor og at du skjønner forskjell på seksuelle fantasier og reelle handlinger. At han involverer deg i dette tyder jo på at han har et reflektert forhold til disse tingene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...