Gjest Gjest Skrevet 8. november 2007 #1 Skrevet 8. november 2007 Først er han veldig avisende ( skjønte ikke hva jeg hadde gjort ham, hadde jo aldri snakket med fyren ) så treffer jeg han etter en by tur og han spør om han kan få besøke meg (dagtid vel og merker) klinte en gang med han,og han sa at han måtte passe seg for å få følelser for meg ( jeg forstår ikke dette ) og i går sto han på døren med en film som jeg visstnok hadde lånt ham ( i fylla) gliste og sa at det var jeg som hadde best ham på besøk og at det bare var veeeldig KOSELIG, jeg ble så flau at jeg nesten ikke turde se på fyren.. Grunn til å passe seg eller bare bagatell?
Gjest puselabb Skrevet 8. november 2007 #2 Skrevet 8. november 2007 Virker merkelig hele situasjonen spør du meg. Vet ikke akkurat om du trenger å "passe deg", men du kan jo se an litt hvordan han oppfører seg hvis dere får mer kontakt.
Gjest Gudveig Skrevet 8. november 2007 #3 Skrevet 8. november 2007 Syns det er TS som er rar; først kline med ham i edru tilstand, så flørte på fylla. Tror det er han som må passe seg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå