Gjest Eugene Onegin Skrevet 5. november 2007 #1 Skrevet 5. november 2007 George Bush Det er ingen tvil i min sjel, ikke en eneste tvil i min sjel, om at vi kommer til å mislykkes. George W. Bush Hvis regjeringen ikke responderer på folkets krav, så vil folket erstatte regjeringen. Om den irakiske regjeringen. George W. Bush Hvis vi sprengte hverandre i luften, ville verden være trygg. George W. Bush I NASA er verdensrommet fremdeles høyt prioritert. George W. Bush Jeg føler meg beæret over å få ta en modig iraker i hånden, som har fått hånden sin kuttet av av Saddam Hussein. George W. Bush Jeg håper når dere kommer ut herfra, vil dere si, hva sa han? George W. Bush Mer og mer av vår import kommer utenfra. George W. Bush Våre fiender er oppfinnsomme og ressurssterke. Det er vi også. De slutter aldri å pønske ut nye måter å skade vårt land og vårt folk på. Det gjør ikke vi heller. George W. Bush
Mann 42 Skrevet 5. november 2007 #2 Skrevet 5. november 2007 Som guttunge pleide jeg å flire meg skakk av utgydelsene til borgermesteren i Champignac (Tegneseriene om Kvikk og Sprint) Dette er jaggu minst like vilt. Er dette virkelige sitater?
Meaty Skrevet 6. november 2007 #6 Skrevet 6. november 2007 Brilliante sitater der, Eugene! Men min Dubya-favoritt er nok den "fool me once", som kommer helt på slutten i
Mann 42 Skrevet 6. november 2007 #7 Skrevet 6. november 2007 (endret) Brilliante sitater der, Eugene! Men min Dubya-favoritt er nok den "fool me once", som kommer helt på slutten i It`s all good shit!! Just keep it coming!! Endret 6. november 2007 av Mann 42
Gjest javac Skrevet 6. november 2007 #8 Skrevet 6. november 2007 Regner med de fleste også har fått med seg Frank Caliendo (fra MAD tv) og imitasjonene hans?
Meaty Skrevet 6. november 2007 #9 Skrevet 6. november 2007 Regner med de fleste også har fått med seg Frank Caliendo (fra MAD tv) og imitasjonene hans? Ja, han er vel en av de beste imitatorene som finnes, jeg synes det er helt utrolig at en som egentlig er så ulik Bush utseendemessig klarer å få til en så fullstendig overbevisende parodi! (for ikke å snakke om John Madden da )
Gjest javac Skrevet 6. november 2007 #10 Skrevet 6. november 2007 Ja, han er vel en av de beste imitatorene som finnes, jeg synes det er helt utrolig at en som egentlig er så ulik Bush utseendemessig klarer å få til en så fullstendig overbevisende parodi! (for ikke å snakke om John Madden da ) Fullstendig enig med deg, hehe. Madden har jo mer eller mindre blitt "signaturen" hans, da. Dette har kanskje ikke så mye med Bush å gjøre, men har du fått med deg han her? Lo så hardt at jeg nesten falt av stolen.
Meaty Skrevet 6. november 2007 #11 Skrevet 6. november 2007 Fullstendig enig med deg, hehe. Madden har jo mer eller mindre blitt "signaturen" hans, da. Dette har kanskje ikke så mye med Bush å gjøre, men har du fått med deg han her? Lo så hardt at jeg nesten falt av stolen. Den var fæl! Men veldig morsom. Jeg likte jo Monty Python-referansen spesielt da. Joda vi kan trygt si at klippet var Bush-relatert, det var jo tross alt en terrorist vi snakker om! Bush er jo veldig opptatt av sånt... Kom på en ting: Hva er det med Bush og uttalelsen av ordet nuclear? Tatt ganske på kornet
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå