Gjest Gjest_katta23_* Skrevet 25. oktober 2007 #1 Skrevet 25. oktober 2007 Vet ikke om denne passer å skrive her inne, men trenger noen råd. Hva skal jeg gjøre når jeg savner en person så mye at jeg ikke vet hvor jeg skal gjøre av meg? Har skrevet et innlegg her inne tidligere om han her fyren, og vi flørter like mye som før. Nå har han begynt å ta mer på meg, han finner på unnskyldninger for å være borti meg. Skulle egentlig møte ham denne helgen, men det kom noe i veien for meg. Er sikkert to uker minst til jeg ser ham igjen. Og nå sitter jeg her og er skikkelig deppa fordi jeg savner ham. Hva kan jeg gjøre for å få tankene litt bort fra ham? Noen aktivitet eller noe. Går på veggene her snart.
Gjest Gjest Skrevet 25. oktober 2007 #2 Skrevet 25. oktober 2007 Finn deg en skikkelig romantisk sippefilm....har hjulpet meg i hvert fall...man må tilslutt bare le av seg selv fordi man er i den tilstanden man er
Gjest Gjest_katta23_* Skrevet 26. oktober 2007 #3 Skrevet 26. oktober 2007 Finn deg en skikkelig romantisk sippefilm....har hjulpet meg i hvert fall...man må tilslutt bare le av seg selv fordi man er i den tilstanden man er Ja, jeg vet. Det er jo egentlig helt patetisk, det går ikke 5 minutter uten at jeg tenker på ham. Jeg har et bilde på nattbordet av ham, dette har jeg flere ganger sovnet med i handa. Tror han er interessert, men tør ikke helt å be ham med ut. Det er en herlig følelse, men så utrolig grusomt å vente til neste gang jeg ser ham. To lange uker Savner ham noe så vanvittig, bare det å møte blikket hans hver gang vi møtes. Han pleier å se meg inn i øynene leeenge, og når han vil ta på meg finner han alltid på unnskyldninger i stedet for å bare gå og stryke på meg. Kanskje han er usikker på om jeg er interessert i ham.
Gjest Britt Banditt Skrevet 26. oktober 2007 #4 Skrevet 26. oktober 2007 Var det ikke han som allerede hadde dame?
Gjest Gjest_katta23_* Skrevet 27. oktober 2007 #5 Skrevet 27. oktober 2007 Var det ikke han som allerede hadde dame? Jupp.. Du fant det tidligere innlegget. Han er blitt ennå mer nærgående nå. Ganske patetisk, men sist jeg møtte ham regnet det ute og han hadde vært ute en stund. Så da han kom inn fant han ut at han skulle tørke håret sitt på armen min. Det virker som om han finner på ting for å være borti meg. Har merket at han har sett andre plasser enn bare i ansiktet mitt. Ikke lenge siden han "kroppsvisiterte" meg. Hver gang han ser på meg og jeg merker det, ser han lenge på meg. Jeg gikk forbi ham sist jeg så ham, og da glapp det ut av meg at "det er ikke i magen jeg er mest følsom for berøring". Ble så flau at jeg stakk derfra, og da jeg møtte blikket hans en stund etter, smilte han rått til meg. Anyway.. trengte bare noen tips til hva jeg kan gjøre for å la vær å tenke på ham hele tiden. Hva han og jeg gjør vil jeg ikke lengre sitte å analysere (se bort fra det som står over ). Det skjer det samme hver gang likevel..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå