sweetdana Skrevet 23. oktober 2007 #1 Skrevet 23. oktober 2007 Vet liksom bare om amazone og barnes & noble. Er det andre som er bra? Da tenker jeg på lav pris, kort leveringstid og greie fraktbetingelser.
Gjest Frk. Grønn Skrevet 23. oktober 2007 #2 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg liker å handle på Waterstones når jeg er England, men har ikke bestilt via nettet, så jeg vet ikke noe om fraktkostnader, men de shipper ihvertfall til Norge
Gjest Gjest Skrevet 23. oktober 2007 #3 Skrevet 23. oktober 2007 play.com Uslåelige priser og gratis frakt. For å gi deg et eksempel så har de mursteinen War & Peace av Tolstoy på over 1000 sider, til under femtilappen. Ikke at det nødvendig vis er en god versjon/oversettelse, men allikevel!
Gjest Gjest Skrevet 23. oktober 2007 #4 Skrevet 23. oktober 2007 Jeg digger abebooks.com. Det er først og fremst en side som lar deg søke i masse forskjellige bruktbokhandler. Jeg har handlet gjennom denne sida når jeg har vært ute etter ting som er ute av trykk, men de har også mye skambillig som er helt nytt eller nesten nytt. Husk å sjekke portosatsene!
Gjest Lykkeliky Skrevet 23. oktober 2007 #5 Skrevet 23. oktober 2007 www.play.com Uslåelige, tror jeg, siden de ikke tar noe i porto. Det jeg ikke får tak i der handler jeg fra www.amazon.co.uk
sweetdana Skrevet 24. oktober 2007 Forfatter #6 Skrevet 24. oktober 2007 Hmm. play.com må jeg sjekke ut! De er til å stole på og sånn? HVor lang tid tar det ca før man får varene?
Gjest Lykkeliky Skrevet 24. oktober 2007 #7 Skrevet 24. oktober 2007 Har bestilt derfra MANGE ganger, sikkert 50. Får alltid varene i løpet av 3-7 dager. En gang fikk jeg ikke DVD'en jeg hadde bestilt, sendte de bare en mail og de sendte en ny uten noe som helst tull...
pilutta Skrevet 24. oktober 2007 #8 Skrevet 24. oktober 2007 Hmm. play.com må jeg sjekke ut! De er til å stole på og sånn? HVor lang tid tar det ca før man får varene? Jeg har vært veldig fornøyd med play.com. Har bestilt endel bøker og musikk der, og veldig masse film. Aldri hatt noen problemer med dem, varene har kommet fort, fra 4-10 dager, og da til ei lita bygd på vestlandet. De pakker ting separat, sånn ifht tollgrensa. En gang var det en pakke som ikke kom, og det var veldig greit å få ny forsendelse. Framstår som trygt og ordentlig for meg. Også har de masse salg. På en eller annen obskur britisk helligdag hadde de salg i anledning dagen, og da sikra jeg med dvd-boks med alle Monty Pythons spillefilmer til den nette sum av £9.99.
sweetdana Skrevet 24. oktober 2007 Forfatter #9 Skrevet 24. oktober 2007 Men bøker er vel både tollfritt og momsfritt?
Susan Sto Helit Skrevet 25. oktober 2007 #10 Skrevet 25. oktober 2007 Men bøker er vel både tollfritt og momsfritt? Ja, det er det. Men play.com er ganske store på DVD og slike ting også, og det er ikke toll og momsfritt. Alikevel er play.com et av de billigste stedene å kjøpe sånt, siden de pakker enkeltvis.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå