Gå til innhold

ONS og tid..


Gjest Gjest_Tora_*

Fremhevede innlegg

Gjest Gjest_Tora_*
Skrevet

Hvor lang tid tok det fra den første kontakten til dere var i senga kommet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hmmm...

Jeg har hatt fire ONS, tror jeg... Men bare ett av dem var med en jeg ikke kjente fra før. Da tok det... tja... 2-3 timer, kanskje. Hvis så mye. Men det var ikke mye samtale, mest bare blikk.

Til slutt klarte vi ikke mer. Siden jeg var edru og kjørte, så jeg bare på ham og spurte om ikke han trengte skyss hjem. Dett var dett.

Det var litt verre når han etter endt akt (det var forresten forferdelig dårlig) sa "kjapp deg, du må gå, forloveden min er på vei hjem". Snakk om total skuffelse! Karen var SÅ sexy og jeg var helt overtent. Så var det to jokk og ut i nattemørket. haha - litt brukt, kan du si! haha

Skrevet

He he, for en skuffelse :ler:

Kjappeste er ei jente jeg møtte utenfor døra i oppgangen min, som jeg spurte om hadde lighter. Hun hadde oppe sa hun, og jeg ble med..

Skrevet

Æh. Har alltid tatt et helt vorspiel eller en fest først. Snakker, danser, flørter osm regel med gutta først. Men er etter hvert gått lei da. Er bare en sjelden gang jeg får noe ut av det. Koselig at de koser seg da, men likavæl.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...