Gjest Gjest Skrevet 11. oktober 2007 #1 Skrevet 11. oktober 2007 Nå er jeg ikke verdens beste til å forklare noe, men det jeg lurer på er om noen vet hvor en kan få tak i disse? Er sånn hylse eller hva jeg skal kalle det, som man kan tre på den delen av øredobben som går gjennom øreflippen slik at man kan bruke uekte metall i øret selv om man egentlig ikke tåler det.
Elbereth Skrevet 12. oktober 2007 #2 Skrevet 12. oktober 2007 Har aldri hørt om noe sånt. Jeg bruker litt blank neglelakk på de delene som er i kontakt med huden på øret, dersom det er noen øredobber jeg reagerer på.
Gjest Gjest Skrevet 19. januar 2008 #3 Skrevet 19. januar 2008 Nå er jeg ikke verdens beste til å forklare noe, men det jeg lurer på er om noen vet hvor en kan få tak i disse? Er sånn hylse eller hva jeg skal kalle det, som man kan tre på den delen av øredobben som går gjennom øreflippen slik at man kan bruke uekte metall i øret selv om man egentlig ikke tåler det. Du får det på Glitter 19,50,-
Amanlis Skrevet 19. januar 2008 #4 Skrevet 19. januar 2008 Det hørtes lurt ut. Det må jeg prøve. Jeg har brukt neglelakk, men hvis ikke jeg får dekket øredobbene skikkelig blir øreflippene røde og hovne. Det er jo ikke særlig pent.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå