Gjest Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #1 Skrevet 10. oktober 2007 Skal farge min brudekjole i silke og lurer på om noen kan tipse meg om hvor?? Noen som har gjort det? Kikket på kjole hos Unik i Oslo og damen der sa at det var to som var veldig flinke til å farge silkekjoler i Oslo.... Men hun sa ikke hvem og siden jeg ikke hadde råd til den lekre kjolen hennes til 20 000kr så synes jeg nesten ikke at jeg kan ringe henne etter navnene. Tusen takk for all hjelp.
Gjest Gjest Skrevet 10. oktober 2007 #2 Skrevet 10. oktober 2007 Jeg fikk et nummer til en dame fra Unik, selv om jeg ikke kjøpte kjolen min der. Nå har jeg dessverre glemt hva hun heter, for du bør virkelig ikke bruke henne! Min kjole er polyester, men hun sa hun kunne farge den likevel. Det kunne hun ikke! Nå er kjolen ikke bare skjoldete, men hun har også laget rifter i stoffet og kjolen stinket røyk da jeg fikk den tilbake (forøvrig lenge etter avtalt tid, hun utsatte leveringen 3 ganger!). Jeg har sagt fra til Unik, så jeg håper de gir beskjed om det til de som spør, eller har sluttet å foreslå henne. Lykke til med å finne en som kan gjøre en skikkelig jobb, det finnes helt sikkert noen og silke er jo mye lettere å farge!
Gjest ts Skrevet 10. oktober 2007 #3 Skrevet 10. oktober 2007 Takk for svar. Nå ble jeg veldig betenkt, vil jo slett ikke at kjolen skal bli vrak. Håper noen kan hjelpe meg med navn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå