Gjest Gjest Skrevet 2. oktober 2007 #1 Skrevet 2. oktober 2007 Så ei idag som hadde et kjempefint kjede; det var i sølv, sånn lenke-aktig (ikke grovt), og med hjerte forran. Låsen var en sånn ring i ene enden og en "pinne" i andre som skulle smettes inn i ringen.. Akk, jeg er så dårlig å forklare!! Noen som skjønner hva jeg mener og hvor jeg kan finne et sånn kjede? :rødme:
Gjest Gjest Skrevet 2. oktober 2007 #2 Skrevet 2. oktober 2007 Det er antagelig et "tiffany" kjede. Finnes mange kopier. Prøv google og tiffany, heart
Linda644 Skrevet 2. oktober 2007 #3 Skrevet 2. oktober 2007 Så ei idag som hadde et kjempefint kjede; det var i sølv, sånn lenke-aktig (ikke grovt), og med hjerte forran. Låsen var en sånn ring i ene enden og en "pinne" i andre som skulle smettes inn i ringen.. Akk, jeg er så dårlig å forklare!! Noen som skjønner hva jeg mener og hvor jeg kan finne et sånn kjede? :rødme: Her
Gjest TS Skrevet 2. oktober 2007 #4 Skrevet 2. oktober 2007 Akkurat sånn jeg mente Tusen takk!! Noen som vet om noen som selger disse i butikk?
Linda644 Skrevet 2. oktober 2007 #5 Skrevet 2. oktober 2007 Akkurat sånn jeg mente Tusen takk!! Noen som vet om noen som selger disse i butikk? Tror ikke de selger så gode kopier av Tiffany kjedet i butikk... men mener du dette smykkesettet? Jeg har selv kjøpt av denne damen og hun er seriøs. Qxl er ikke så mye styr som man tror. Jeg har dette smykkesettet selv og det er kjempefint! men jeg syns det var litt langt - så jeg tok en tang og tok av endel dingsebomser - så ble det perfekt
Gjest Gjest Skrevet 4. oktober 2007 #6 Skrevet 4. oktober 2007 Jepp, er akkurat sånn jeg mener! Men er det noen som vet om man får tak i et ekte kjede eller sett? Selges Tiffany i Norge, isåfall hvor?
Gjest Gjest Skrevet 4. oktober 2007 #7 Skrevet 4. oktober 2007 dessverre ikke noe Tiffany i Norge. New York derimot.....hørt om " breakfast at Tiffany's...." Det ekte kjedet er forøvrig MEGET dyrt. Men du kan få greie nok kopier i norske butikker. Men da blir det kopier som sagt.
Gjest Gjest Skrevet 4. oktober 2007 #10 Skrevet 4. oktober 2007 Her er smykket! Du kan også bestille delene fra perlemor.no og lage det selv. (Nå innså jeg hvorfor perlemor har så mange slike deler, ja...!)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå