smile Skrevet 30. september 2007 #1 Skrevet 30. september 2007 Jeg har klart å kaste min måleskje til MME fordi den første posen i pakken var utgått på dato. Så har jeg en pose igjen da men ingen måleskje... Noen som har en sånn som kan måle hvor mye som går ned i den? Gjerne i ml om dere har en sånn måleskje. Det er ikke så ofte vi bruker MME men i morra trenger vi det.... Takk for svar!
Kipa Skrevet 1. oktober 2007 #2 Skrevet 1. oktober 2007 det ble en halv spiseskje, om du har sånn spiseskje mål..
Minni-Mus Skrevet 1. oktober 2007 #3 Skrevet 1. oktober 2007 1 strøken skje med MME pulver med måleskjeen som medfølger ble 10ml.
smile Skrevet 2. oktober 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. oktober 2007 Tusen takk for svar. Jeg har sånn teskje med ml på ja så da blir det 10 ml altså! TAKK!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå