Gå til innhold

::Nude Big Brother i kveld::


Anbefalte innlegg

Gjest Minnie Emmerdale
Skrevet

Ronny har inngått veddemål om 2 fl. vodka med de andre guttene i Huset om at han skal være naken under direktesendingen i kveld kl. 21:00 på TVNorge :ler:

Men Ronny har bra kropp han- og dette vil vel ikke akkurat minske hans store homofile fanskare!

Minnie

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja,ja.. så lenge vi slipper å se Halvor naken :sjokk: Da hadde avknappen blitt brukt med en gang... :hoho:

Gjest Minnie Emmerdale
Skrevet

Fysj ja- æsj æsj æsj!!

Minnie

Skrevet

Gidder ikke se BB lenger. Det er utrolig kjedelig. Bare tull og tøv i år jo.

Gjest Minnie Emmerdale
Skrevet

Nei det er gøy- har på Canal Digital hele dagen jeg- er så kos så. Også er jeg litt ensom om dagene så det er fint med selskap av en haug med skrullinger!

Minnie

Skrevet
Men Ronny har bra kropp han- og dette vil vel ikke akkurat minske hans store homofile fanskare!

Vel... noen heterofil fan har han ikke i meg i hvert fall; han er litt vel femi for min del. Skulle ikke akkurat forundre meg om han var litt tvilsom...

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg og så de hadde det veddemålet, men jeg tviler på at Ronny tør det i dag, i edru tilstand. Jeg har ikke gidda sett på i dag, men jeg tror ikke han gjør det.

Ronny er jo en kjekk fyr da, men litt jålete..

Skrevet

Hahahah ser ut som Limahl... Var det ikke det han het han med den sveisen på 80 tallet?????? :hoho:

Han er ganske pen syntes jeg.... Men litt femi ja... Liker litt barskere typer jeg..... :blunke:

Gjest Anonymous
Skrevet

hehe, ja han han var nok litt påvirka av Limahl stakkars! *småflirer*

Skrevet

:ler: Er det muulig! :o

Jeg titter litt på BB hvis jeg er hjemme, men ofte har jeg begynt og gjøre HELT andre ting og følger omtrent ikke med i det hele tatt.

Kommer vel til å se litt på i kveld siden det er direktesending. Må jo se hvem som ryker ut. Hvem håper dere må forlate huset?

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg håper Anita ryker ut, og at Henriette havner på fattigsida i et par måneder.... :lol:

Skrevet

Jeg håper Halvor går ut, eller Henriette....

Gjest Duchess
Skrevet
Jeg håper Anita ryker ut, og at Henriette havner på fattigsida i et par måneder.... :lol:

Amèn !

Kan godt se Ronny naken en gang til jeg...men tror ikke han tør.

Skrevet

Nei, nei. Henriette ut! Hun gnåler jo om denne pizzaen stadig vekk! Også er hun så dum ... "nei, jeg er ikke villig til å lede inn noe forhold i huset". Menneh ... Halvor? "ok"..

Gjest Anonymous
Skrevet

Men derfor blir det for enkelt at hun bare skal sendes ut. Mye bedre om hun får "lide" litt på fattigsida en goood stund :lol:

Uff ja, jeg er litt ondskapsfull!

Skrevet

En ting er i allefall sikkert :

Jeg gleder meg til BB og uansett hvem som går ut, så blir det bra. (Dog så er favorittene mine til å bli utstemt Anita og mizzPizza-klager Henriette.)

Og en annen ting som er sikkert, er at jeg og sambo skal bunkre oss foran dataen / tv`n (eller begge ? :ler: ) med kaffe latte og hjemmelaget sjokoladekake :D

Weeee!

Skrevet

fælt hvor avhengig man blir av dette programmet gitt. skulle ikke se på i år jeg, men har fått med meg en del programmer allikevel... :P

Skrevet
fælt hvor avhengig man blir av dette programmet gitt. skulle ikke se på i år jeg, men har fått med meg en del programmer allikevel... :P

Ja, det samme tenkte jeg etter å ha sett det første programmet der deltakerne ble presentert. Var skikkelig skuffet over de utvalgte deltakerne etter introduksjonen; de virket temmelig harry og kjedelige. Var derfor fullstendig innstilt på å kutte ut BB i år. Men hvem var det som likevel endte opp med å følge med... i år også? :roll:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...