Gå til innhold

World of Warcraft


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei , lurte på om jeg skulle begynne å spille WoW , men lurer på om dette er et sånt character only spill eller om du skal bygge opp hær også ?

Har tidligere spilt Starcraft og Diablo og prøvde også warcraft III , men likte det ikke pga sammenblanding av character og oppbygging av hær .

Så derfor lurte jeg på om noen kunne fortelle kort om hva egentlig Wow er , og hvilke Cd'er eg må kjøpe for å kunne spille ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

WoW er et rent online spill som kun kan spilles på nett og man må betale i måneden for å spille det.

Man er såklart da kun en spiller, men man kan spille i guilder med andre f.eks.

Gjest *Snart medlem*
Skrevet

Nei, du har kun spiller kun med en karakter om gangen. Av tidligere Blizzard-spill ligner det mest på Diablo, der man også kun spiller en karakter. Men det er også ekstremt mye mer forskjellig å gjøre i WoW, i tillegg til at samhandlingen og sosiale nettverk med andre spillere er mye viktigere.

Ta en kikk på http://wow-europe.com/, så kan du lese mye mer om hva spillet handler om.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...