Gjest Gjest_Chanell_* Skrevet 17. september 2007 #1 Skrevet 17. september 2007 Jeg var i dag på parfymeri å kikket, å det er kommet så mye nytt å fint som jeg bare må ha. Det jeg må ha er blandt annet den nye rougen til Dior. Å de nye øyenskyggen til Guerlain i bruntoner, de var bare så nydelige...... bare måtte si det,
Linda644 Skrevet 17. september 2007 #2 Skrevet 17. september 2007 Jeg var i dag på parfymeri å kikket, å det er kommet så mye nytt å fint som jeg bare må ha. Det jeg må ha er blandt annet den nye rougen til Dior. Å de nye øyenskyggen til Guerlain i bruntoner, de var bare så nydelige...... bare måtte si det, Parfyme som vanlig... I det nye Mascara bladet fikk jeg lyst til å ha Covet av Spj eller Pleasure delight - de hørtes nydelige ut!
Parfumfreek Skrevet 17. september 2007 #3 Skrevet 17. september 2007 Joda, jeg har også siklet på de nye sakene til Guerlain .. Ellers har jeg kjøpt skrekkelig mye parfyme i det siste - jeg burde skamme meg egentlig (eller noen burde låse inn Visakortet mitt snart) :rødme:
Linda644 Skrevet 17. september 2007 #5 Skrevet 17. september 2007 Ellers har jeg kjøpt skrekkelig mye parfyme i det siste - jeg burde skamme meg egentlig (eller noen burde låse inn Visakortet mitt snart) :rødme: Jeg har også kjøpt parfyme i det siste, 2 stykker... men har lyst på en til - men vet ikke hvem Men de har nesten ingen der jeg bor - bare kjedelige :gråte:
Gjest Deception Skrevet 18. september 2007 #6 Skrevet 18. september 2007 Jeg har lyst på Maîtresse fra Agent Provocateur og/eller Allure Sensuelle fra Chanel. Ingen av disse er nye, men frister for det.
Gjest Drue Skrevet 19. september 2007 #7 Skrevet 19. september 2007 Hei dere, jeg må bare få tipse dere om en fransk serie med spa produkter som heter lothantique og amaliè melani. Det er noen nydelige dufter og fantastisk å ha på kroppen. Har ikke funnet det i Norge før nå, og det var i en nettbutikk som heter pakkehuset.no
Gjest Borghild Skrevet 19. september 2007 #8 Skrevet 19. september 2007 Må alltid ha noe nytt jeg... Shoppegal!
Gjest Corinne Skrevet 19. september 2007 #9 Skrevet 19. september 2007 Noen som vet om jeg kan få tak i produkter fra, Nars,Benefit, Laura Mercier,Fresh eller Kiehls her i Norge eller i skandinavia. I London føres disse merkene, men det blir for drøyt å dra dit bare for å kjøpe sminke og hudpleie. Har noen sett til disse merkene i København, Stockholm eller Oslo?
Gjest Deception Skrevet 20. september 2007 #10 Skrevet 20. september 2007 Nars og Benefit får du hos hqhair.com, Laura Mercier hos Gimle Parfymeri i Oslo. Kiehl's får du i hvertfall i Stockholm (?) i en egen Kiehl's-butikk.
Gjest Blanca Skrevet 20. september 2007 #11 Skrevet 20. september 2007 Merkelig nok har jeg ikke lyst på noe spesielt . Var innom parfymeriet i går, men bare gikk der matlei omkring og løftet litt på produktene. Om jeg måtte kjøpe noe, måtte det ha blitt Bobbi Brown - Stonewashed Nudes (øyeskygger). Men det er merket finnes ikke her til lands, så det kjøpet begrenser seg selv foreløpig.
Rosenrød Skrevet 20. september 2007 #12 Skrevet 20. september 2007 Jeg vil også ha en av de nye øyenskyggene og lipglossene til Guerlain.
Gjest Deception Skrevet 20. september 2007 #13 Skrevet 20. september 2007 Jeg vil også absolutt ha c-vitaminserum, dagkrem, nattkrem og øyenkrem fra PCA Skin.
Parfumfreek Skrevet 20. september 2007 #14 Skrevet 20. september 2007 Noen som vet om jeg kan få tak i produkter fra, Nars,Benefit, Laura Mercier,Fresh eller Kiehls her i Norge eller i skandinavia. I London føres disse merkene, men det blir for drøyt å dra dit bare for å kjøpe sminke og hudpleie. Har noen sett til disse merkene i København, Stockholm eller Oslo? Jeg handler Kiehl's fra Strawberrynet og Ebay. Nå må jeg bare skryte litt av Kiehl's Creme de Corps. For de som har tørr hud på kroppen, og liker en fyldig luktfri bodylotion: DENNE ER BEST! Den er veldig populær rundt om i verden, og jeg kunne godt tenke meg å prøve flere av produktene
Gjest frulou Skrevet 27. september 2007 #15 Skrevet 27. september 2007 Jeg har lyst på Maîtresse fra Agent Provocateur Den er nydelig. Hadde den på i bryllupet mitt.
Parfumfreek Skrevet 27. september 2007 #16 Skrevet 27. september 2007 Jeg har endelig prøvd Bvlgari Omnia .. Den er ikke ny, men av en eller annen grunn har jeg unngått denne. Hadde fått det for meg at jeg ikke likte den. Prøvde først forsiktig på et papir - hvor den ikke gjorde seg i det hele tatt. Måtte ha den på huden, og nå er den satt opp på ønskelisten ...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå