Gå til innhold

Dere som ble gravide rett etter pilleslutt


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når fikk dere positiv test? Siden man ikke vet om syklusen er i rute eller noe er det ganske vanskelig...

Var dere i rute med syklus? Hadde dere noen symptomer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tok siste pillen på brettet, så hadde jeg mensen som normalt deretter. 28 dager etter første dag i siste mensen fikk jeg positiv test, så min syklus var helt i rute etter pilleslutt.

Skrevet

Jeg gikk ei uke over IKM før jeg testa positivt. Og da var strekene svake også. Så jeg tror jeg er opp til ei uke kortere enn menstermin sier, og at jeg blir flytta tilbake på ordinær UL.

Jeg slutta på pillen i begynnelsen av april, og fikk mensen tilbake etter ca 30 dager. Neste syklus var på 33 dager. Vi hoppa av i svingen de to syklusene, og jeg ble gravid syklusen etter der igjen. Testa negativt på dag 28 og dag 32.

Skrevet

Jeg slutta på p-piller 4/8, hadde pillemens 6 og 7 aug. Jeg har fortsatt ikke fått mensen etter 42 dager. Testet negativt på da 32 og 38.

Her er syklusen tydeligvis helt på tur... Gikk på p-piller uten pause fra desember 2001.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...