Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har sjekket ut nettsidene til Kolonihagen og Årstidene, og synes det virker utrolig praktisk å få økologiske grønnsaker levert på døra en gang i måneden eller så. Er det noen som har erfaring med et sånt abonnement? Spesielt synes jeg Kolonihagen virker veldig ålreit og vil gjerne høre fra noen som har testet dem ut.

Takk! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har hatt det, og jeg må si jeg var veldig fornøyd. Så greit å slippe å velge ut selv, masse variasjon og gode oppskrifter.. fikk nesten alltid spist opp alt også! Eneste som var synd, var at de solgte så bra at de måtte ta en pause for å gjøre om på logistikkløsningen eller noe slikt.. så nå lurer jeg egentlig på om jeg skal bytte eller vente..

Skrevet

Vi får det på døren og er veldig fornøyd. Veldig gode grønnsaker, gode valgmulighter, god pris og variert mat.

Skrevet

Høres bra ut. Da går vi nok for det! :)

Skrevet

Vi abonnerer også på økologiske grønnsaker, og er veldig fornøyde. Grønnsakene vi får på døren dekker litt over halvparten av forbruket vårt. Vi ønsker det slik, da vi også har lyst til å kjøpe grønnsaker selv. :)

Skrevet

Vi abonnerer også på grønnsaker, riktignok ikke i Oslo, men er veldig fornøyd. Det har hendt at jeg har syntes utvalget har vært bittelitt kjedelig (mye salat og agurk...), men utover det - veldig bra. Fine grønnsaker og stort sett får vi brukt opp omtrent alt bare vi planlegger litt. Vi kjøper noe grønnsaker i tillegg - helst økologisk da også, men det er ikke alltid vi har så mye å velge mellom, så da blir det "vanlige", både for å få mer variasjon og for mengden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...