starie Skrevet 2. april 2003 #1 Skrevet 2. april 2003 Hvem skal hit i år? Selv har jeg vært der hvert eneste år siden 1998, og traff kjæresten min der i 1999. I år blir det nok ingen tur. Grunnen er enkelt og greit at jeg synes det har tapt seg litt. Etter 1999 gikk det bare nedover, og jeg vil slutte mens jeg fremdeles liker det. På en måte vil jeg dit også, for den følelsen når man kommer inn i hallen første gang hvert år er ubeskrivelig. Kanskje jeg bare skal ta en liten dagstur?
xeyes Skrevet 2. april 2003 #2 Skrevet 2. april 2003 TG har tapt seg veldig syns jeg. Og særlig når man fant ut hva overskuddspengene av TG gikk til. Nei sluttet mens leken var god, siste gang i 2000. (vært der i 97-98-99-00) Nå er det nok hehe :D Har 34mbps hjemme her, så da syns ikke jeg at det er noe vits i å dra dit p.g.a. nettet heller
Midnattsol Skrevet 2. april 2003 #4 Skrevet 2. april 2003 Nei, jeg var der i 98, men uten maskin. hehe Har ingen planer om å dra på TG igjen, det ble så slitsomt.
jordbær Skrevet 3. april 2003 #5 Skrevet 3. april 2003 Har vært og sett på folk der i en times tid... Kunne aldri tenkt meg å bruke en hel påske på noe slikt... (Dessuten er TG midt i flyttingen vår)
Gjest Duchess Skrevet 3. april 2003 #6 Skrevet 3. april 2003 Nei takk, jeg har jobba på TG og aldri om jeg setter min fot der igjen.
Gjest Admin'C Skrevet 3. april 2003 #7 Skrevet 3. april 2003 Nei takk, jeg har jobba på TG og aldri om jeg setter min fot der igjen. Såpass ja
Gjest Zalomine Skrevet 5. april 2003 #9 Skrevet 5. april 2003 Aldri vært der, og aldri vurdert det heller. Har andre ting å bruke påska mi på ja. I de fleste tilfeller har påske for meg betydd ski og familie, men i år er det sambos familie, null ski, nærmere TG enn jeg noen gang har vært (tross alt, det er da nært dette vannet (mjøsa ja) at hans familie bor....) men nei, det er andre ting jeg har planer om å bruke dagene på.
Gjest Zalomine Skrevet 5. april 2003 #10 Skrevet 5. april 2003 Aldri vært der, og aldri vurdert det heller. Har andre ting å bruke påska mi på ja. I de fleste tilfeller har påske for meg betydd ski og familie, men i år er det sambos familie, null ski, nærmere TG enn jeg noen gang har vært (tross alt, det er da nært dette vannet (mjøsa ja) at hans familie bor....) men nei, det er andre ting jeg har planer om å bruke dagene på.
Veslejenta Skrevet 5. april 2003 #11 Skrevet 5. april 2003 Jeg skal på TG! Har vært der hvert år siden 2000. Kjæresten min og jeg var i tvil om han skulle komme på besøk til England eller bruke påska i Hamar. Det ble TG. TG blir hva man gjør det til. Vi er en vennegjeng som skal dra sammen som har det veldig morro sammen. Vi gjør jo annet enn bare å være på IRC og å spille spill. Blir vel noen vorspiel på et motellrom, noen turer til Hamar sentrum etc. Er en egen atmosfære under TG. Selv om jeg merker at jeg har blitt en del eldre enn gjennomsnittsalderen på TG...
Stigmata Skrevet 6. april 2003 #12 Skrevet 6. april 2003 Har vært der siden 98, men anser meg selv som ferdig med det... Jeg ser ikke den store gleden i å sitte sammen med snaut 4000 mennesker med en gjennomsnittalder på 13 som kun spiller CS (slik utviklingen har vært, i alle fall i mine øyne). Jeg hadde det veldig gøy der de første årene, men da var atmosfæren og opplegget noe helt annet, og mye bedre.
starie Skrevet 6. april 2003 Forfatter #13 Skrevet 6. april 2003 Har vært der siden 98' date=' men anser meg selv som ferdig med det... Jeg ser ikke den store gleden i å sitte sammen med snaut 4000 mennesker med en gjennomsnittalder på 13 som kun spiller CS (slik utviklingen har vært, i alle fall i mine øyne). Jeg hadde det veldig gøy der de første årene, men da var atmosfæren og opplegget noe helt annet, og mye bedre.[/quote'] :enig_animasjon: Det er ikke det samme nå lenger nei..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå