Gå til innhold

Orgasmetråden


Gjest anonym

Anbefalte innlegg

Gjest Anonymous

Jeg bare lurte på, i forbindelse med orgasme-avstemmingen: De jentene som sier de opplever vaginale orgasmer. Er det lettere for dere å få dette når mannen har stor penis?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Nå har ikke jeg all verdens erfaring med penisstørrelser, men for spiller ikke det så stor rolle. Det viktigste er at jeg er skikkelig kåt. Når jeg får orgsme med bare vaginal stimulering, har jeg vært kjempekåt på forhånd.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest Anonymous

Jeg tror rett å slett ikke det har noe med str. å gjøre. Det hele kommer av din erfaring og din trening for å få slik orgasme.

Du kan trene opp en muskel.

Jeg pleier å stramme en muskel som gjør at penisen hans på en måte sitter litt fast inni meg (Det føles som det blir veldig trangt). Det er den musklen du bruker når du skal oppnå denne type orgasme. Evt. at penisen hans treffer det mye omtalte g-punktet.

Lykke til

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...