Gjest Eføya Skrevet 1. april 2003 #1 Skrevet 1. april 2003 Hei! Har litt lyst til å begynne en "graviddagbok". Eneste problemet er at jeg ennå ikke er gravid (vi prøver og prøver:). Er disse dagbøkene forbeholdt gravide eller kan "prøvere" også skrive?
Chiquita Skrevet 1. april 2003 #2 Skrevet 1. april 2003 Selvfølgelig kan da vi som er prøvere også skrive en "gravide-dagbok"..... Det er jo like mye tanker som svirrer i våre hoder, vil jeg tro... Jeg er en prøver, og jeg skriver "gravide-dagbok" her på KG..... Opprett en du også - det er HELT SIKKERT ingen som klager!!!! (Det er mange prøvere som har dagbok her på KG, forresten) *klem*
Gjest Zalomine Skrevet 1. april 2003 #3 Skrevet 1. april 2003 Klart prøvere kan skrive en gravid-dagbok. Den eneste grunnen jeg kan se for å ikke opprette en slik her på KG måtte være dersom du var redd noen du kjenner og ikke ønsker skal vite at dere prøver skulle avsløre deg... Selv har jeg utgitt for mye info om meg selv til å noen gang tørre det. (fordi altså alle som vet hvem jeg er (trenger vel knapt kjenne meg, men vite hvem min samboer er holder nok) kjenner meg igjen fra dagboka mi. Når tida kommer for prøving vil jeg da enten opprette en ny profil (duuuu så mange ganger jeg har angret på at jeg valgte et nick som selv min mor kjenner....) eller rett og slett vente med å nenve det i KG-sammenheng til det er offentliggjort. Vil IKKE at mine nærmeste skal få vite det herfra, før vi har fortalt noe... Enn så lenge har jeg noe tid på meg til å finne ut av dette da. Men vil du, så er det klart du kan skrive en slik dagbok her
Gjest Hilde K S Skrevet 1. april 2003 #4 Skrevet 1. april 2003 Jeg begynte å skrive dagbok mens jeg var gravid, og fortsatte med det etter at jeg mistet. Er jo prøver nå og tenker ikke på det som problemfylt at prøverene skriver dagbok !
Gjest Mayamor Skrevet 1. april 2003 #5 Skrevet 1. april 2003 Jeg begyndte å skrive graviditets dagbok 12. januar. Testet positivt 11 mars... Kan love deg at sidene mine var ikke tomme i mellomtiden... Når du skriver dagbok - får du satt tanker og tegn ned på papiret. For å ikke snakke om alle gode råd og støtte du får fra de andre jentene. Velkommen som dagbokskriver. Klem fra Maya30 7+4
Kipa Skrevet 1. april 2003 #6 Skrevet 1. april 2003 der kom maya30 meg i forkjøpet gitt...jeg skulle egentlig si det samme som henne...når man er prøver har man kanskje minst like mye bruk for dagbok! Jeg er prøver enda og hadde jeg ikke hatt dagboka hadde jeg gått på veggene tror jeg...deilig å få skrive ned frustrasjonene sine og få masse god støtte fra gode jenter :D vær vekommen som dagbokskriver du!!
lillen Skrevet 1. april 2003 #7 Skrevet 1. april 2003 Jeg er også prøver, og er blitt helt "avhengig" av boka mi! Og jeg har ikke angret på at jeg begynte... Det er så mange herlige jenter her inne, som backer deg opp, gir oppmuntringer og støtter deg... :D
Lucky! Skrevet 1. april 2003 #8 Skrevet 1. april 2003 Hei! Jeg begynte å skrive dagbok da vi ble prøvere, tre mnd etter testet vi to blå! :D Lykke til med prøvingen! :D Koz..
Gjest Anonymous Skrevet 2. april 2003 #9 Skrevet 2. april 2003 Skrev først dagbok når vi prøvde under nicket Mortitia og fortsetter nå som jeg er gravid. Skriv i vei - jo flere bøker desto kjekkere er det :D
Gjest Taurus (ikke innlogget) Skrevet 2. april 2003 #10 Skrevet 2. april 2003 Jeg har skrevet dagbok gjennom prøving, graviditet med påfølgende abort, også 9 mnd prøving etter det. Nå er jeg 19 uker på vei med tvillinger, og skriver selvfølgelig enda. Du har antageligvis mer behov for å skrive dagbok når du prøver, enn når du er gravid. Det er veldig kjekt å skrive dagbok, så velkommen inn til oss!!! Klem fra Taurus :blunke:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå