millamin Skrevet 27. mars 2003 #1 Skrevet 27. mars 2003 Det er 8 uker til jeg skal gifte meg .... Og jeg kan nesten ikke vente med å ta på meg kjolen :D Hva synes dere der ute ? http://www.papillonltd.com/frame.html Gå på side 7 , kjolen heter P9168 (øverst til venstre) .... teller dager og timer snart.....
Salamandra Skrevet 27. mars 2003 #2 Skrevet 27. mars 2003 Fin kjole.. jeg myste også litt på den før jeg bestemte meg for min kjole.. :D
Frk Doodad Skrevet 27. mars 2003 #3 Skrevet 27. mars 2003 Alldeles nydelig Akkurat slike kjoler synes jeg er så utrolig fine!
Gjest christinamor Skrevet 27. mars 2003 #4 Skrevet 27. mars 2003 Alldeles nydelig!!! Du kommer til å føle deg, og se ut som en drøm!! Lykke til!!
Nikki Skrevet 27. mars 2003 #6 Skrevet 27. mars 2003 Den var nydelig. Kjolen min er veldig lik din, men den har ermer i chiffon som rekker ned til bakken. Skjønner at du gleder deg. Lykke til videre med planleggingen.
Arwen Skrevet 27. mars 2003 #7 Skrevet 27. mars 2003 Jeg har sett på en kjole i denne stilen, men er veldig skeptiskt til de lange armene med tanke på middagen. Noen med erfaringer?
Gjest Anonymous Skrevet 27. mars 2003 #8 Skrevet 27. mars 2003 Takk for tilbakemeldingene :D Jeg tror jeg er litt våryr i dag , kjenner det kribler skikkelig i kroppen. Jeg var også litt skeptisk til de lange ermene , men jeg har fått sydd inn små nest på innsiden av ermene ,sånn at armene ikke drukner i de. Når jeg skal spise vil de falle ned mot albuen - da blir de ikke i veien.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå