kitekatt Skrevet 30. august 2007 #1 Skrevet 30. august 2007 (endret) Det var faktisk ikke så ille som jeg trodde, selv om det absolutt ikke var godt Derfor vil jeg anbefale det til andre som ikke tror de holder det ut...Det går helt fint, og jeg ER ganske pysete..hehe Frister å fortsette med dette hvis det holder seg en stund. Det eneste var at jeg ikke likte å ligge slik og at de drev "der nede" liksom. Synes det var litt flaut, menmen...det får man overleve Legga tok de og, men jeg hadde ikke lange nok hår så det ble ikke så bra. Små korte hår (annen vekstfase som hun sa) sitter igjen, men de synes jo ikke da Spania, here i come!! Endret 30. august 2007 av kitekatt
Gjest Alou Skrevet 30. august 2007 #2 Skrevet 30. august 2007 Jeg har lyst, men har vært for feig til nå. Kan du bestemme hvor mye du vil ha bort? Noen som har erfaring med en grei hudpleiesalong i Oslo som gjør dette - ikke alt for dyrt?
kitekatt Skrevet 30. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 30. august 2007 Jeg har lyst, men har vært for feig til nå. Kan du bestemme hvor mye du vil ha bort? Noen som har erfaring med en grei hudpleiesalong i Oslo som gjør dette - ikke alt for dyrt? Ja, jeg bestemte selv hvor mye som skulle bort Prøv! det gjør litt vondt, men det går helt fint, altså! Alles på Karl Johan skal være både bra og en av de rimeligste. http://www.allesbeautyclinique.com/
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 30. august 2007 #4 Skrevet 30. august 2007 Jeg tar brasiliansk voks (alt), og er overrasket over at det ikke er værre. Litt ubehagelig, men ikke vondt!
Gjest Alou Skrevet 30. august 2007 #5 Skrevet 30. august 2007 Ja, jeg bestemte selv hvor mye som skulle bort Prøv! det gjør litt vondt, men det går helt fint, altså! Alles på Karl Johan skal være både bra og en av de rimeligste. http://www.allesbeautyclinique.com/ Takk for svar!
Gjest Frøken Titt Skrevet 30. august 2007 #6 Skrevet 30. august 2007 Så bra. Jeg tenker å ta en voksing der nede selv snart.
kitekatt Skrevet 30. august 2007 Forfatter #7 Skrevet 30. august 2007 Så bra. Jeg tenker å ta en voksing der nede selv snart. Kjør på jeg ble ikke skremt og kommer til å gjøre det igjen, så det gikk helt greit!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå