Gjest Gjest_sofus_* Skrevet 29. august 2007 #1 Skrevet 29. august 2007 Hei. Vi fikk gave av mine kolleger, de hadde gått sammen og spleiset på en del av service vi ønsket oss. Er det vanlig å skrive ett felles takkekort og ta med på jobben eller skrive til hver enkelt? Hva gjør dere? Takk for svar.
Gjest Vampyra Skrevet 29. august 2007 #2 Skrevet 29. august 2007 Det jeg har sett er at man skriver et felles takkekort som henger på jobben.
Susan Sto Helit Skrevet 29. august 2007 #3 Skrevet 29. august 2007 Vi skrev et takkekort som vi leverte på jobben. Har aldri opplevd noe annet.
*Emma* Skrevet 29. august 2007 #4 Skrevet 29. august 2007 Vi fikk gave som var fra hele firma så vi sendte ett til jobben
naley Skrevet 29. august 2007 #5 Skrevet 29. august 2007 Får man av hele firma i en gave hadde jeg sent ett. Men for eksempel som jeg fikk av 4 stk pappa jobber med (i en gave) da får de ett hver pga det var skrevet med alle 4 sitt navn
Susan Sto Helit Skrevet 29. august 2007 #6 Skrevet 29. august 2007 Får man av hele firma i en gave hadde jeg sent ett. Men for eksempel som jeg fikk av 4 stk pappa jobber med (i en gave) da får de ett hver pga det var skrevet med alle 4 sitt navn Vi fikk tre gaver fra jobb. Det ene hadde 6-7 navn, og kunne strengt tatt fått hvert sitt kort. De andre to inneholdt vel en 15-20 navn hver. Da sier det vel nesten seg selv at men ikke gir takkekort til alle, men sender samlet takkekort til jobben.
naley Skrevet 29. august 2007 #7 Skrevet 29. august 2007 Vi fikk tre gaver fra jobb. Det ene hadde 6-7 navn, og kunne strengt tatt fått hvert sitt kort. De andre to inneholdt vel en 15-20 navn hver. Da sier det vel nesten seg selv at men ikke gir takkekort til alle, men sender samlet takkekort til jobben. Ja der ble det veldig mange igjen per kort
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå