Gå til innhold

Koffeintabletter?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!!

Jeg får vondt i hodet dersom jeg dropper å drikke kaffe en dag... Nå skal jeg ta tannbleking, og må holde meg unna kaffe en uke :-( Får man kjøpt koffeintabletter?? Andre tips??

Gjest Elfrida
Skrevet

Du får ikke kjøpt koffeintabletter i Norge. I min erfaring så tar det ikke stort mer enn en uke å bli kvitt hodepinen, så det er kanskje en fin anledning til å kutte ned litt på kaffedrikkinga? Det vil jo gjøre at tannblekingen holder lengre også.

Skrevet

Jeg drikker noe som heter Fres fra tech nutrition. Dette er brusetabletter som løses opp i vann og de inneholder koffein og guarana. Tror ikke disse er like ille til å misfarge tennene som vanlig kaffe, jeg skulle nemlig heller ikke drikke kaffe på en stund etter en tur hos tannlegen, og hun mente at dette burde kunne gå bra. Jeg kjøpte på nettet, men mulig de har hos Sunkost-butikker, da disse fører en del av varene fra tech nutrition.

Skrevet

Går eventuelt an å ta Fenazon-Koffein mot hodepinen? ;) Men ville vel gjort som Elfrida sier, slutte å drikke så mye kaffe, kjipt å betale masse penger for tannbleking som ikke varer..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...