Gjest Gjest Skrevet 21. august 2007 #1 Skrevet 21. august 2007 Noen ganger ser jeg folk snakker om en på kg som het milla, så det senest i dag. Bare lurer, hva var det den personen gjorde her? Har liksom lurt på det ei stund, men ikke funnet ut noe. Tror jeg har forstått det sånn han hun ikke var ekte, stemmer det?
Gjest Chrizzy Skrevet 21. august 2007 #2 Skrevet 21. august 2007 Jeg tror dette med Milla er veldig overdrevent. Snart kommer sikkert en bruker og skriver "vi får ikke lov til å prate om henne", så blir jo du bare mer nysgjerrig.
Brunhilde Skrevet 21. august 2007 #3 Skrevet 21. august 2007 Jeg tror dette med Milla er veldig overdrevent. Snart kommer sikkert en bruker og skriver "vi får ikke lov til å prate om henne", så blir jo du bare mer nysgjerrig. Det spørs om ikke du har helt rett..!
Gjest Gjest Skrevet 21. august 2007 #4 Skrevet 21. august 2007 Å, det hørtes rart ut. Men spør ikke hvem hun er som person i virkeligheten, om det kanskje er det folk misforstår, kun her på kg. Skjønner ikke at det skulle gjøre noe.
milla-mor Skrevet 21. august 2007 #5 Skrevet 21. august 2007 åh jeg er så lei av at folk spør etter Milla. Hun er borte. Hva så? Hvorfor kommer dere ikke over henne? Samma om hun var fake eller ikke. Borte er hun. hun blir jo nevnt innimellom, så da er det jo naturlig at folk lurer. jeg trodde f eks at folk refererte til meg, og lurte på hva i all verden jeg hadde skrevet som fikk et helt forum mot meg...
Gjest lillebøll Skrevet 21. august 2007 #6 Skrevet 21. august 2007 Milla i seg selv var kjedelig. Det var alle diskusjonene rundt henne som var morsom.
surre Skrevet 21. august 2007 #7 Skrevet 21. august 2007 Jeg husker Milla veldig godt, da jeg var her ofte for noen år siden. Hun/de var morsomme så lenge det varte, men de fleste har vel gått videre i internettlivet.
Gjest lillebøll Skrevet 21. august 2007 #8 Skrevet 21. august 2007 Forskjellen var vel at sist døde kjæresten, men nå hun. Og enda biter folk på slike troll. Trist.
Gjest Blondie65 Skrevet 21. august 2007 #9 Skrevet 21. august 2007 Det som er trist er at jeg merker selv etter en del trolle tråder her inne at jeg blir mer og mer reservert når folk spør om hjelp. Vi har akkurat hatt Nigal her som hevder å stå bak 50 trolletråder. Jeg skjønner bare ikke poenget.
milla-mor Skrevet 21. august 2007 #10 Skrevet 21. august 2007 nå ser jeg at noen har navngitt en ny milla her... blir paranoid av sånt, jeg. gidder ikke å svare på så mange tråder lenger. hva er poenget med å engasjere seg i tøys? blir jo færre troll om man må registrere seg. og færre usaklige kommentarer... ikke at ikke faste brukere også er gode på sånt
venus* Skrevet 21. august 2007 #12 Skrevet 21. august 2007 Ikke er det lov å spekulere i at Milla har tullet på andre fora heller nei... Herregud, det er så latterlig hvordan KG takler det her.
milla-mor Skrevet 21. august 2007 #13 Skrevet 21. august 2007 hvor ble det av de to innleggene som navnga en eventuell ny milla? var det ikke lov til å nevne dem? forstår meg ikke på disse reglene... kan dere i det minste begrunne hvorfor innlegg blir fjernet?
Tiit Skrevet 21. august 2007 #14 Skrevet 21. august 2007 Er det tilfelle at det ikke er lov å si at Milla var en profil som skrev om et fantastisk ekstravagant liv med dyre vaner, mange råd i forhold til dyre forbruksartikler, og detaljerte beskrivelser av interiør, innkjøp, mat og ernæring, venners luksusliv mv.mv Hun beskrev detaljert sitt liv på nettet, og hadde mange, mange faste lesere i sin dagbok. Det tok litt av på slutten, og hun forsvant/ble utestengt da det hele ble avslørt som bløff. det var mange spekulasjoner om henne på forumet, og mange såre følelser hos folk som hadde engasjert seg i livet hennes. Dersom det ikke er lov å mimre om Milla uten å si noe stygt om henne eller noen andre, hvorfor er det lov å si "husker du brukeren Lasse, som skrev så mange artige og fine innlegg, men som forsvant for lenge siden?"
Gjest Bellatrix Skrevet 21. august 2007 #15 Skrevet 21. august 2007 (endret) Latterlig å slette meg. Dette har jo Antoinette selv bekreftet. kanskje innlegget til antoinette i dagboka hennes også bør slettes? hvordan kan vi vite at hun ikke bare skryter på seg at hun var en av milla-forfatterne? http://forum.kvinneguiden.no/index.php?s=&...t&p=4157934 Endret 21. august 2007 av Bellatrix
Gjest lillebøll Skrevet 22. august 2007 #16 Skrevet 22. august 2007 Kg er og blir kg. Det er jo KG selv som hauser opp Milla til det hun er.
Gjest Gjest Skrevet 22. august 2007 #18 Skrevet 22. august 2007 Hvordan oppdaget dere at Milla ikke var "ekte"?
Snasen Skrevet 22. august 2007 #19 Skrevet 22. august 2007 Hvordan oppdaget dere at Milla ikke var "ekte"? moderatorene tar det på feelingen.
Mette Skrevet 22. august 2007 #20 Skrevet 22. august 2007 Jeg har gitt et svar på Ris og ros. Mette- forumansvarlig
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå