Gjest jente85 Skrevet 19. august 2007 #1 Skrevet 19. august 2007 Var på fest med jobben på fredag, og endte opp hjemme hos en kollega i en annen avdeling. Kort fortalt endte det opp med at jeg hadde sex for første gang på 6-7 måneder. Har ikke hatt sex siden det ble slutt med kjæresten i vinter. Det var skummelt, spennende og ikke minst deilig. På lørdagen bar det ut på fest igjen. Denne gangen med noen venninner. Ble regelrett sjekket opp av en mann på ny, og hadde dermed sex med en ny mann mindre enn 20 timer siden siste. Venninnene mine ble nokså overrasket over denne siden av meg, men de syntes jo det var på tide jeg kom meg i gang igjen. Synes det har vært en kjempehelg, og angrer ikke på det som har skjedd. Selve sexen var bra og ikke minst ett spennende minne og en helg jeg kommer til å huske en stund
Gjest lissi32 Skrevet 19. august 2007 #2 Skrevet 19. august 2007 Så fint at du har hatt en herlig helg
ToveM Skrevet 19. august 2007 #3 Skrevet 19. august 2007 Nei hvorfor skulle du angre på det, så sant sikkerheten ble ivaretatt. Du er ung og fri, så lev livet du.
Gjest jente85 Skrevet 19. august 2007 #4 Skrevet 19. august 2007 Nei hvorfor skulle du angre på det, så sant sikkerheten ble ivaretatt. Du er ung og fri, så lev livet du. Ja, sikkerheten ble ivaretatt. Bruker ikke prevensjon til vanlig, så kondom ble brukt. Oralsex ble utført før/etter kondomen ble tatt på riktignok.
Bokormen Skrevet 19. august 2007 #5 Skrevet 19. august 2007 Da håper jeg du vet at man kan få noen kjønnsykdommer i munn/hals også
Gjest MITO! Skrevet 19. august 2007 #6 Skrevet 19. august 2007 Smart å pule en kollega. Innen en uke vil halve jobben vite om det.
Gjest lissi32 Skrevet 19. august 2007 #7 Skrevet 19. august 2007 Mange moralister ute å går her. Har dere aldri pult noen dere ikke burde pult? Har dere alltid beskyttet dere? Man skal ikke pule opptatte, fremmede, venner eller kollegaer, hvem skal man pule da????
Gjest MITO! Skrevet 19. august 2007 #8 Skrevet 19. august 2007 Mange moralister ute å går her. Har dere aldri pult noen dere ikke burde pult? Har dere alltid beskyttet dere? Man skal ikke pule opptatte, fremmede, venner eller kollegaer, hvem skal man pule da???? Moralist er jeg neppe, men å pule kollegaer er og blir en dårlig idè. Det er langt, langt bedre å pule venner og fremmede.
Gjest Mann 42 Skrevet 19. august 2007 #9 Skrevet 19. august 2007 Moralist er jeg neppe, men å pule kollegaer er og blir en dårlig idè. Det er langt, langt bedre å pule venner og fremmede. Tull og tøys. Kolleger er prima. Der har jeg bare gode erfaringer. Ukjente mennesker har vært generelt skuffende erfaringer, og venner har vært litt blanda. Men kolleger er bra. Vi burde alle pule litt på jobben. Diskret selvsagt.
Gjest MITO! Skrevet 19. august 2007 #10 Skrevet 19. august 2007 Tull og tøys. Kolleger er prima. Der har jeg bare gode erfaringer. Ukjente mennesker har vært generelt skuffende erfaringer, og venner har vært litt blanda. Men kolleger er bra. Vi burde alle pule litt på jobben. Diskret selvsagt. Bra for deg "mann 42", men hvem faen spurte egentlig om din mening?
Gjest Mann 42 Skrevet 19. august 2007 #12 Skrevet 19. august 2007 Bra for deg "mann 42", men hvem faen spurte egentlig om din mening? Ingen, men jeg følte på meg at du gjerne ville ha min kommentar uansett. Er du søt med kollegene dine?
Gjest m_25 Skrevet 19. august 2007 #13 Skrevet 19. august 2007 Mange moralister ute å går her. Har dere aldri pult noen dere ikke burde pult? Har dere alltid beskyttet dere? Moralsiter kan vel kanskje være bedre enn dekadente hedonister?
caso Skrevet 19. august 2007 #14 Skrevet 19. august 2007 (endret) Bra for deg "mann 42", men hvem faen spurte egentlig om din mening? Diskuteres det ikke her da? Forøvrig, til trådstarter: Ingenting å angre på og hva er problemet om noen finner ut av det på jobb? Er forholdsvis vanlig å vite om folk som har pult noen på jobben. Du er da singel, så ikke noen skam Endret 19. august 2007 av caso
Gjest Gjest Skrevet 19. august 2007 #15 Skrevet 19. august 2007 Flott for deg.. Du har pult... Og poenget var??
Gjest Mysticgirl Skrevet 20. august 2007 #16 Skrevet 20. august 2007 Bra for deg da! Kos deg videre du:) Vi lever bare en gang! Ikke hør på de pripne du..bare fortsett og kos deg med livet;)
Gjest Gjest Skrevet 20. august 2007 #17 Skrevet 20. august 2007 Ikke hør på de pripne du.. Haha, er jo ikke prippen om man nevner mulige konsekvenser.
Gjest Mirina Skrevet 20. august 2007 #18 Skrevet 20. august 2007 Har dere alltid beskyttet dere? Ja, det har jeg. Ikke har det vært noe problem heller.
W. Wallace Skrevet 20. august 2007 #19 Skrevet 20. august 2007 Man skal ikke pule opptatte, fremmede, venner eller kollegaer, hvem skal man pule da???? Man skal vente til etter ekteskapet med DEN ENE rette og få 73 kids. Paven sier det er galt med prevensjon. Godt poeng lissi32.
Gjest Gjest Skrevet 22. august 2007 #20 Skrevet 22. august 2007 Ja riktig slik skal det være, pul i vei du så mye og offte du kan klare. Det er nok av dem som ikke utnytter sitt eget potensiale, som bare syter og klager, pul å vær glad for al kuk du får;-)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå