karamella Skrevet 16. august 2007 #1 Skrevet 16. august 2007 Jeg har vært å prøvd noen kjoler, og likte Ginnis U177 veldig godt. Men jeg kan nesten ikke huske hvordan den så ut.... Er det noen som har bilde.....? Er det forresten lov å ta bilder av brudekjoler før du har bestemt deg?
Gjest baby-E Skrevet 16. august 2007 #2 Skrevet 16. august 2007 Nå har jeg søkt på google og kvasir, men det kommer ikke opp noen ting på det navnet. Er du sikker på at det er riktig?
Majabeth Skrevet 16. august 2007 #3 Skrevet 16. august 2007 Fant ingen kjole med det nummeret, men har du sett inne på denne siden?
karamella Skrevet 16. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 16. august 2007 Fant ingen kjole med det nummeret, men har du sett inne på denne siden? Ja har kikket der.... men fant ikke den rette.... Er helt sikker på navnet. (Spurte nemlig flere ganger;)) Men takk for hjelpen!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå