Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg leser at noen går på pergokurer, pergohelvete osv. Hva er det? I mine øre så er det en type gulv..

Endret av ~Mocca~
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Pergotime er et hormonpreparat som benyttes ved ufrivillig barnløshet, i hovedsak ved manglende eggløsning.

Fra felleskatalogen:

Indikasjoner: Infertilitet eller subfertilitet pga. manglende ovulasjon, forårsaket av nedsatt hypofysefunksjon uten tegn på dysfunksjon i andre endokrine organer.
Skrevet

Siden jeg også leser om pergohelvete, hva skjer med kroppen når man tar dette?

Skrevet

Mange får masse bivirkninger av det. Selv har jeg hatt hodepine i lange tider, nedstemt, irritabel, magesmerter. Mange får hetetokter, man kan få synsforstyrrelser med mer. Legger ved en link:

http://www.snartgravid.com/plassen/showthread.php?t=88262

Må legge til at det er en del som ikke får noen bivirkninger. Første kuren jeg tok (enkel dose riktignok) fikk jeg så og si ingen, denne gangen har jeg fått masse :(

Skrevet

Takk for svar! :)

Da vet jeg litt mer om det.. Leit at noe som skal hjelpe er så ubehagelig.. :klemmer:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...