Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #1 Skrevet 9. august 2007 Den siden som heter http://adultfriendfinder.com Hvor seriøs er den egentlig? Er profilene i det hele tatt ekte?
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #2 Skrevet 9. august 2007 Den siden som heter http://adultfriendfinder.com Hvor seriøs er den egentlig? Er profilene i det hele tatt ekte? Det er bare tull. Du får ikke sett profilene uten å betale for det, og som du er inne på, er det ingen garanti for at profilene er ekte - man kan jo ikke kreve at folk svarer på henvendelser? Bondefangeri. Synd, for det ser ganske fristende ut
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #3 Skrevet 9. august 2007 Det er bare tull. Du får ikke sett profilene uten å betale for det, og som du er inne på, er det ingen garanti for at profilene er ekte - man kan jo ikke kreve at folk svarer på henvendelser? Bondefangeri. Synd, for det ser ganske fristende ut Aha. Faen, ja så ganske fristendes ut
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #4 Skrevet 9. august 2007 Finnes det en lik side som er som den, bare at det er ekte profiler ? Og gratis, ikke minst!
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #6 Skrevet 9. august 2007 Helst Norsk, siden det som er aktuelt. www.cupido.no
Gjest Pax Skrevet 9. august 2007 #7 Skrevet 9. august 2007 Jeg er der ikke, men jeg kjenner til folk som synes det er veldig bra.
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #8 Skrevet 9. august 2007 Jeg selv anbefale Sex Date-hvis du legge litt tid i veksling av brev og snakke pa MSN, snakke på telefon før... Har gått ganske greit for meg da. Hilsen Jente 31 år
Gjest i anonymitetens navn Skrevet 9. august 2007 #9 Skrevet 9. august 2007 Adultfriendfinder er ekte ja . Har hatt profil der i litt over 6 mnd . Som dame der får man veldig mye oppmerksomhet , men jeg hører at gutta har det vesentlig værre . Som standard medlem (ikke betalende ) har man flere rettigheter som kvinne enn som mann . Jeg betaler ikke , men kan se på profiler , sende meldinger etc . Diskriminerende and i love it
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #10 Skrevet 9. august 2007 Jeg er der ikke, men jeg kjenner til folk som synes det er veldig bra. Skybert? :kaffe:
Gjest Chrizzy Skrevet 9. august 2007 #11 Skrevet 9. august 2007 Det var jo bare 2 000 menn fra Norge der. Bare tull! :kaffe:
Gjest StockDama Skrevet 9. august 2007 #12 Skrevet 9. august 2007 finnenvenn.no .....har vært medlem der ca en måned nå, og har BARE fått sex hendvendelser, selv om siden utgir seg for å være en venneside så er det visst en pulevennside. skuffende for min del, siden jeg ikke er på jakt etter slikt... men du kan jo prøve der.
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #14 Skrevet 9. august 2007 www.cupido.no Takker! Jeg selv anbefale Sex Date-hvis du legge litt tid i veksling av brev og snakke pa MSN, snakke på telefon før... Har gått ganske greit for meg da. Hilsen Jente 31 år Oki! Skal se på den Adultfriendfinder er ekte ja . Har hatt profil der i litt over 6 mnd . Som dame der får man veldig mye oppmerksomhet , men jeg hører at gutta har det vesentlig værre . Som standard medlem (ikke betalende ) har man flere rettigheter som kvinne enn som mann . Jeg betaler ikke , men kan se på profiler , sende meldinger etc . Diskriminerende and i love it Hehehe xD Nesten så jeg skulle melde inn som jente ;o neida Men si meg, hvorfor snakker ingen til meg på chat rom? Var der, og sa Hi, men de fortsatte bare å plapre om teddybear :o Det var jo bare 2 000 menn fra Norge der. Bare tull! :kaffe: finnenvenn.no .....har vært medlem der ca en måned nå, og har BARE fått sex hendvendelser, selv om siden utgir seg for å være en venneside så er det visst en pulevennside. skuffende for min del, siden jeg ikke er på jakt etter slikt... men du kan jo prøve der. Takker! Tester ut der jeg :D
Gjest i anonymitetens navn Skrevet 9. august 2007 #15 Skrevet 9. august 2007 På adultfriendfinder finner en vel egentlig alt , men det er vel i utgangspunktet en sex site , så hvis en er ute etter å finne sin livsledsager er vel ikke det det riktige stedet. Jeg har fått alt i henvendelser fra de som sender ei melding og spør om en vil treffes om 30 min til de som vil på ordentlig date . Min erfaring er at det er veldig mange trivelige menn der , men det er også noen tarvelige . Endel gifte menn på vift , men mange single også . Utseendemessig er det alt fra de som stod sist i køen til de som stod først da utseende ble delt ut . En ting er sikkert og det er at man får VELDIG mye oppmerksomhet der .
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #16 Skrevet 9. august 2007 registrerte meg på finnenvenn igår,og fått 7 henvendelser fra menn som er gifte og søker hemmelige venner/elskerinner,eller menn som knapt greier å skrive ett ord riktig!fysj!mye rart der ute.. finn.no har noe som heter møteplassen,kan se profiler uten å registrere deg
Gjest Chrizzy Skrevet 10. august 2007 #18 Skrevet 10. august 2007 har ikke fått noe svar jeg :o Er du mann eller dame?
Gjest StockDama Skrevet 10. august 2007 #19 Skrevet 10. august 2007 registrerte meg på finnenvenn igår,og fått 7 henvendelser fra menn som er gifte og søker hemmelige venner/elskerinner,eller menn som knapt greier å skrive ett ord riktig!fysj!mye rart der ute.. finn.no har noe som heter møteplassen,kan se profiler uten å registrere deg jupp...finnenvenn er en yngleplass for utro menn...er bare slem med de jeg =D
Gjest ok Skrevet 11. august 2007 #20 Skrevet 11. august 2007 ja ok , så måtte jeg vel lage ett lite eksperiment på finnenvenn .. Registrerte en profil der i går kveld en gang : uten bilder og lite info , bare at mine hovedinteresser er barn og giftemål og at jeg beskrev kjærligheten som en rose . Har fått litt respons hvorav : ufattelig vanskelig dette......... Heisann 11.08 10:00 søker ei å bli gammel ilag med:-) :-) 11.08 06:00 Kjedli alein... :-) 11.08 00:10 Gutt-30.. .... 10.08 21:08 Eventyrlysten69 Bare 1 av de henvendelsene hadde oppgitt å ha sambo/kjæreste etc . Det virker kanskje som om det avhenger av hvordan en setter sammen profilen etc , event når i uke folk retter henvendelser ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå