Gjest Gjest_Siw_* Skrevet 9. august 2007 #1 Skrevet 9. august 2007 Når dere er like i begynnelsen av ett seksuelt forhold, eller ikke har kommet så langt engang, og du har mensen, hva gjør du? Utsetter datinga til mensen er over. Går på date, men drar hjem til deg selv. Overnatter sammen, men sier at det ikke blir noe sex. Puler selv om. Gir en bj eller en runk. Jeg har vel gjort det meste av det over bortsett fra å pule. Som oftest blir jeg kåt selv og har gitt en bj eller liknende. Siw
Gjest Gjest Skrevet 9. august 2007 #2 Skrevet 9. august 2007 Hadde helgeforhold i starten, og da unngikk jeg å reise når jeg visst jeg fikk mens. Grunen til det var at siden jeg nettopp hadde sluttet på pillene var jeg uansett såpass dårlig under mensen da at jeg orket ikke tanken på en lang reise for å så å være syk hos han. Når kroppen normalisterte seg og jeg hadde mens uten å gå i vinken overnattet jeg og alt gikk nesten som normalt. Sex i betydningen samleie hadde vi uansett ikke det første året, og å la han holde på med meg når jeg blødde var ikke et alternativ da, og er det heller ikke nå (frister ingen av oss). Hender det blir en runk eller en BJ. Men samleie blir det ikke, til min fustrasjon
Altena Skrevet 9. august 2007 #3 Skrevet 9. august 2007 Vanligvis pleier jeg ikke å innlede seksuelle forhold lenger. Hadde noen ONS da jeg var yngre, men jeg er så smått blitt lei av å rote rundt og ønsker heller å satse på et fast forhold. Men i det tilfelle at det skulle skje: har jeg mensen så er underlivet off-limits uansett om det gjelder ONS eller en fyr jeg er i et fast forhold med. Bli med en fyr hjem selv om jeg har mensen går greit, men jeg ville gitt ham klar beskjed om at det ikke kom til å bli noe på ham den kvelden i alle fall, unntatt kanskje en BJ eller lignende. I nærheten av mitt nakne underliv hadde han ikke kommet.
Gjest Pax Skrevet 9. august 2007 #4 Skrevet 9. august 2007 Om det ligger i kortene at dere skal ha sex er det vel bare å si at du har mensen.
Fibi Skrevet 9. august 2007 #5 Skrevet 9. august 2007 Gått på date, og gått hjem til meg selv etterpå. Hadde jeg derimot vært i et fast forhold så hadde jeg ikke brydd meg med mensen, om ikke han gjorde det da.
Arkana Skrevet 9. august 2007 #6 Skrevet 9. august 2007 Jeg ville sagt i fra. Kan aldri huske at noen av oss har brydd oss om slikt.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå