Gjest mystyria Skrevet 18. juli 2007 #1 Skrevet 18. juli 2007 Hvor mange sexpartere er det for mange at ei jente har hatt? Når blir du skremt bort?
Gjest Gjest_Undrende_* Skrevet 18. juli 2007 #2 Skrevet 18. juli 2007 Hei! Ja, det lurer jeg også på... Jeg har hatt 23 med kjæresten min. 23 stk. fordelt på over 11 år. Han har et problem med dette, men jeg kjenner folk(jenter) som har over 40 og 50 også. Jeg er absolutt ikke noen "værsting"
Solskinn Skrevet 18. juli 2007 #3 Skrevet 18. juli 2007 Jeg kan ikke se hvorfor man skal måtte utlevere antall sekspartnere til sin nye partner. Visse ting om sitt tidligere liv er privat, og man behøver ikke å dele dette med andre mener nå jeg. Så lenge man selv er fornøyd med sitt sexliv så er det det eneste som er av betydning, ut over det har ingen noe annet med å hverken vite eller dømme det.
Gjest Mann 42 Skrevet 18. juli 2007 #4 Skrevet 18. juli 2007 Det eneste som ville bekymret meg, var kjønnsykdommer og slikt. Jeg vet ikke helt hvordan jeg ville ha sagt det, men jeg ville helst ha visst hvordan smittestatusen var, om hun stort sett hadde seg med ONS. Det er jo ganske mange som ikke bruker kondom så lenge man er på pillen. Greit nok i et fast forhold, men ikke til ONS. Forøvrig syns jeg ikke nødvendigvis det er noe galt i at jenter har hatt mange partnere. Jeg blir ikke skremt av det, og at en jente som har erfaringer med mange, kunne tenke seg å gjøre en erfaring med meg, er jo et slags kompliment. Hvis hun ikke er helt ukritisk, da. Men da er hun jo en av gutta. Vi kan se på fotball sammen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå