Gå til innhold

Hvordan orgasme var dette


Fremhevede innlegg

Gjest hushjelpen
Skrevet

Hmm, slo ann som hushjelp i går ja. Og vi hadde delig sex over alt. Men så skjedde det sprøeste jeg noen sinne har vært borti. Han satt på stolen og jeg satt og red han, veldig sånn rett opp og ned. Kjente at han traff noe rart inne i meg, og jeg fikk den sykeste orgasmen jeg noen sinne har hatt. Kommer ganske lett, men bare når jeg ligger opppå han og gnir klitorisen mot han (høres rarat ut sikkert, men funker for meg, og er sånn jeg onanerer også). Dette hadde absolutt ingen ting med klitoris å gjøre, men hva i h**** var det?

Digg var det i allefall da

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vil tro det er en a-punktsorgasme. A punktet er litt ovenfor g-punktet. A-punktet stimuleres svært godt når du sitter på topp slik du beskriver :)

Skrevet

Jeg vil tro han traff livmorshalsen som noen kvinner liker å få stimulert.

Skrevet

livmorhalsen? neppe...tviler på at det kan gi orgasme:P hvis partnere treffer min livmorhals, feks. bakfra, gjør det bare vondt...har mer tro på A-punkts eller G-punktsorgasme her!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...