Gå til innhold

Fitta, før og etter sex


Anbefalte innlegg

Gjest remmaps
Skrevet

Gutten: "Pappa, hvordan ser en vagina ut?" Faren: "Gutten min, før sex, ser en vagina ut som en rød rose, med bløte deilige blader, og med en lukt av deilig parfyme. "Hmm", sier gutten, "Hva med etter sex?" Faren: "Har du noen gang sett en bulldog spise majones?"

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest
Skrevet

Er det ingen som har en like morsom historie om kuken, før og etter kontakt med iskaldt vann...... :kaffe:

Gjest StockDama
Skrevet

Jeg har faktisk sett en bulldog spise majones...og den griser faktisk ikke, sleiker det forsiktig i seg så det ikke blir noe søl....så jeg ser ikke helt sammenligningen.

  • 2 uker senere...
Gjest Ørnulf
Skrevet
Er det ingen som har en like morsom historie om kuken, før og etter kontakt med iskaldt vann...... :kaffe:

Håhåhå! *Ler rått*

*den va no liiiiiten* :legrine:

  • 2 uker senere...
Gjest Gjest (mann)
Skrevet

En mann lå og solte seg naken på stranden.

To gutter pekte på tissen hans og spurte hva det var,,,

joda det er fuglen min det sa mannen, åååjaa,,,

det der da, hva er det da spurte så guttene og pekte på håret rundt,, det er rede til fuglen det sa mannen.. oki,,, de sjønte da det også,, men det da sa guttene som nå hadde oppdaget ballene hans,, jo det er eggene det,,,, javel ja..

Mannen solte seg videre, men så hadde han visst sovnet i solen for han bråvåknet av at han hadde sånne smerter nedentil.

De første han fikk øye på var guttene så han spurte de hva de hadde holdt på med,,,? joda sa guttene vi lekte bare litt med fulen, men så spyttet den på oss,,,, da ble vi så sinte at vi vred hode av den, tente fyr på rede og knuste eggene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...