Gjest Gjest Skrevet 29. juni 2007 #1 Skrevet 29. juni 2007 Saken er den at jeg har begynt å date en kollega. Dette vil vi enda holde hemmelig, men bruker å møtes til lunsj innimellom. Vi har kollegaer over hele byen (har masse servicebiler rundt om kring) og dermed er jo sjansen for å møte noen stor. Derfor spør jeg dere: Noen som har gode forslag for hvor vi kan møtes? Bortgjemte små kafeer, parker etc! Forslag mottas med takk
wondergirl Skrevet 29. juni 2007 #2 Skrevet 29. juni 2007 Hva med kafeer som er i 2. etasjer eller kjellere og liknende? På Ett glass, f.eks, der er det en trapp opp til2. etasje. Der sitter man litt mer diskret i hvertfall.
kamela Skrevet 29. juni 2007 #3 Skrevet 29. juni 2007 Saken er den at jeg har begynt å date en kollega. Dette vil vi enda holde hemmelig, men bruker å møtes til lunsj innimellom. Vi har kollegaer over hele byen (har masse servicebiler rundt om kring) og dermed er jo sjansen for å møte noen stor. Derfor spør jeg dere: Noen som har gode forslag for hvor vi kan møtes? Bortgjemte små kafeer, parker etc! Forslag mottas med takk Høres jo veldig koselig ut så lenge det bare er kollegaer dere gjemmer dere for Hva med Peppes på Hasle, den ligger litt ensomt plassert.
Gjest Gjest Skrevet 29. juni 2007 #4 Skrevet 29. juni 2007 Både "på Brua" og "en cafe" er super koselige steder, litt tilbaketrukket fra munkedamsveien
Gjest Vampyra Skrevet 29. juni 2007 #5 Skrevet 29. juni 2007 Hva med å kjøpe med mat og sette seg i en av byens mange parker? Det skal mye til for at noen klarer å finne dere hvis dere velger et sted litt borte fra alle andre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå