Gjest Kristian 16 Skrevet 28. juni 2007 #1 Skrevet 28. juni 2007 Hei jeg er 16 år og lurte på om noen vet om et program som kan ta vekk stemmen til den som synger sånn at vi bare hører musikken? En slags vocal remover? Håper på svar hilsen Kristian 16
Gjest Kristin_ Skrevet 28. juni 2007 #2 Skrevet 28. juni 2007 Mange musikkredigeringsprogram har denne funksjonen, hvor god den er er svært varierende. Det er svært vanskelig å fjerne ALT og gjøre det fint uten å ødelegge resten.
Gjest Kristian 16 Skrevet 28. juni 2007 #3 Skrevet 28. juni 2007 Hei Kristin. Nå hjalp du meg faktisk veldig for jeg har ikke tenkt på at jeg kun kan google etter musikkredigeringsprogram. Jeg gjorde det å fikk opp mange forskjellige programmer og noen forum om det. Takk. Musikkhilsen fra Kristian 16 Sommeren er reddet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå