Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_Tonje_*
Skrevet

Jeg har ganske mye krøller/bølger i håret mitt og mYE fall. Har rettet ut håret med en BabyLiss rettetang i et halvt år, men jeg må bruke en halvtime hver dag. Dessuten holder det ikke så lenge, og hvis jeg får vann i det (eller er ute mens det regner med paraply i 10 min) er det helt krøllete igjen. Jeg er dritt lei.

Skal dra og kjøpe rettetang i dag, en skikkelig god en hos firsør. Jeg driter i prisen, så lenge det er en som retter ut håret slik at det holder !!!

Noen forslag ? : O

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er ikke helt sikker, men tror ikke selve rettetangen har så mye å si for holbarheten.. Kan hende jag tar helt feil da, men det samme skjer med meg om jeg retter ut (min tang er heller ikke så dyr tror jeg). Spør frisøren om det hjelper med en dyr en før du betaler ;)

Skrevet

Det er noen flere tråder her inne om det samme, og de fleste konkluderer med at GHD er den beste. Jeg har den selv, og elsker den. Det tar ca 2-3 min å glatte ut mitt tykke, lange hår!

Hadde Babyliss jeg også, men den gikk rett i søppelet. Den ble jo ikke varm nok. Gå for en GHD, da blir du nok fornøyd!!

Skrevet

HH Simonsen blir varm på under 30 sekunder, og er digital, så du justerer varmen selv. Koster 1000kroner og er det beste på markedet pr dags dato. På 200grader trenger du bare dra tanga en gang i gjennom KRØLLETE hår, så er det glatt. Lett å holde ren for styling produkter=)

Gjest -eline-
Skrevet
Er ikke helt sikker, men tror ikke selve rettetangen har så mye å si for holbarheten.. Kan hende jag tar helt feil da, men det samme skjer med meg om jeg retter ut (min tang er heller ikke så dyr tror jeg). Spør frisøren om det hjelper med en dyr en før du betaler ;)

Det har det absolutt, når jeg har vært hos frisøren og rettet ut håret eller brukt ghd-tanga til venninna mi så holder det seg i etpar dager, med den rimelige tanga som jeg har så går det kun noen timer (i tillegg så tar det en evighet å glatte ut håret mitt med den tanga mot kun noen minutter med en skikkelig tang).

Gjest Gjest
Skrevet

Hvor får man kjøpt HH Simonsen rettetang?

Gjest Gjest_gjest_*
Skrevet

Du får kjøpt en memori hårpray til frisøren. husker ikke navn å merke å slikt, men det er en spray som du har i etter å ha rettet ut håret, dette er for at håret ikke skal krølle seg i fuktig vær. funka knall bra på meg ihvertfall. men som sagt husker ikke navn så spørr frisøren om de har styling for å at håret ska holde seg rett lenger og spes i fuktig vær..... :sol:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...