Gjest Gjest Skrevet 21. juni 2007 #1 Skrevet 21. juni 2007 Kjøper vanligvis St.Tropez-produkter på LookFantastic, men nå rekker jeg ikke å bestille derfra. Skal i bryllup på lørdag og hadde tenkt å smøre meg inn før det. Så nå trenger jeg hjelp! Hvilke parfymerier er det som fører St. Tropez? Kan ikke huske å ha sett dem i noen butikk, og det står heller ikke noe om dem på hjemmesidene til Esthetique eller Parfymelle. Må jeg i en hudpleiesalong kanskje? Håper noen kan hjelpe
Bex Skrevet 21. juni 2007 #2 Skrevet 21. juni 2007 Heisann Jeg er temmelig sikker på at de har det merket på en solsalong jeg har vært på noen ganger. Så kanskje du kan prøve en solsalong??? Eller du kan ringe dem (om du blir skikkelig desperat...) Dette kartet ligger på de amerikanske sidene, og trykker du på Europe, blir du sent til den britiske siden. http://www.sttropeztan.com/map.html Så tolker det dithen at du må kontakte dem engående Europa. Lykke til.
Tristessa Skrevet 21. juni 2007 #3 Skrevet 21. juni 2007 Mener bestemt at hudpleiesalong har, men mind you - det er fryktelig mye dyrere.
Gjest Gjest Skrevet 21. juni 2007 #5 Skrevet 21. juni 2007 Selges på en del Pafymelle-parfymerier. Ikke så veldig mye dyrere hvis du regner med tollen som hadde blitt plusset på varen i fra Lookfantastic.
Bex Skrevet 21. juni 2007 #6 Skrevet 21. juni 2007 Satt nettopp og leste litt i et blad, og fant annonse for St tropez. Der står Spa Source oppgitt som agent, på tlf 63 99 36 59 / [email protected]
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå